A s každým rokem přichází se spoustou zajímavých novinek a inspirace. Například v roce 2017 přišla firma s novou myšlenkou, koncepcí, logem i jedinečnou dvoupatrovou vzorkovnou v pražském Karlíně. A v těchto proměnách i nadále pokračuje.

Proč Soukup Experience?
Hlavním poselstvím společnosti nikdy nebyla pouhá koupě materiálu a jeho následný prodej. A už je tomu opravdu dávno, co se zabývala pouze keramikou či koupelnami. V nabídce společnosti aktuálně najdete designové obklady a dlažbu, luxusní sanitu, osvětlení, podlahy, zařízení koupelen i další vybavení domů a bytů.

 Experience, to znamená „zkušenost“ či „zážitek“ a přesně s tím k vám Keramika Soukup přichází. Nový koncept společnosti je kromě architektů, designerů nebo developerů zaměřen především na lidi, kterým zálěží na tom, jak bydlí. Keramika Soukup chce svým zákazníkům poskytnou o něco víc, než jen prodej dlaždic.

Zdroj: Keramika Soukup

Jedinečný showroom v pražském Karlíně
V unikátní vzorkovně Soukup Experience v pražském Karlíně, v novém budoucím designovém centru Prahy, naleznete nejen vše pro vaše bydlení – obklady a dlažby, luxusní sanitu, designová svítidla, apod., ale především spoustu inspirace. Díky unikátním modelovým ukázkám moderního bydlení máte jasnou představu o tom, jak dané obklady budou ve vaší koupelně vypadat. Nový showroom SE vám nyní přináší zcela nový zážitek při výběru a nákupu produktů.

 Zdroj: Keramika Soukup

Zdroj: Keramika Soukup

Nový katalog Experience
V roce 2019 představila Keramika Soukup nový katalog Experience, ve kterém naleznete nejnovější trendy, styly a řešení ze světa obkladů, dlažeb nebo sanity. Veškeré zboží
z katalogu je distribuováno v rámci celé České republiky. Pokud se tedy zamilujete do zlaté mozaiky ze série Sunset na straně 16 a jste z Ostravy nebo Aše, můžete si být jisti,
že i k vám se tento produkt dostane.

Zdroj: Keramika Soukup 

A aby těch novinek nebylo málo…
Začátkem roku 2019 přichází Keramika Soukup také s novým webem Soukup Experience, na kterém si můžete prohlédnout všechny designové novinky a načerpat další inspiraci.