Kapsičky jsou pohodlnou variantou pro zvíře i pro chovatele. Jednoporcové krmivo určené k přímé spotřebě není nutné nikde otevřené skladovat ani nikterak odměřovat či s ním jinak složitě manipulovat. Kočky i psy jej většinou velice ochotně přijímají a to, i když byli doposud zvyklí na suché krmivo, tedy granule.

Momentálním trendem a vysoce žádoucí částí kategorie kapsiček jsou varianty s dušenými filetkami, což odráží pouze další trend trhu, kterým je určitý návrat k přírodě.

PreVital Naturel

Novinkou v krmivech pro kočky jsou kapsičky s dušenými filetkami. PreVital Naturel jsou k dostání ve třech různých příchutích s hovězím, kuřecím a lososem. Díky kvalitní receptuře obsahují vysoký podíl masa a výrobků živočišného původu navíc neobsahují umělá aromata. Jedná se o kompletní krmivo, které při podávání dle krmného návodu zajistí kočce dostatek živin, vitamínů a minerálů pro udržení její tělesné kondice, podporu zdravých kostí, svalů a zubů a dobrou srst. Vzhledem k vysoké chutnosti si je kočky oblíbí a přijímají krmivo velice ochotně i při dlouhodobém podávání.

PreVital Naturel lze zakoupit ve všech variantách po jednom kuse nebo v mnohem výhodnějších baleních po 4 nebo 8 kusech.

VitalBite

Druhou novinkou z řady jednoporcových kompletních krmiv je značka VitalBite pro pejsky. Složení respektující potřeby a vlastnosti psů je opět postaveno na dušených filetkách, tedy kvalitní a hodnotné základní surovině. I tato produktová řada obsahuje vysoký podíl masa a výrobků živočišného původu a neobsahuje žádná umělá aromata. Při podávání dle krmného návodu dodá VitalBite psovi potřebnou denní dávku všech základních živin, vitamínů a minerálů. Kapsičky jsou k dostání ve variantách s hovězím a kuřecím. Obě varianty jsou díky svým senzorickým vlastnostem a kvalitní receptuře bez problému krmitelné i v dlouhodobém horizontu.

VitalBite lze zakoupit je po jednom kuse nebo ve výhodnějších baleních po 4 a po 12 kusech.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ