„Projekt Hamburk“ je situován do stejno jmenné plzeňské lokality mezi ulicemi U Prazdroje a Klicperovou. Tvoří ho dva samostatné objekty, menší čtyřpatrová budova s trojúhelníkovým půdorysem nabízí k prodeji 18 luxusních atypických bytů s originálním dispozičním řešením. Přízemní část tohoto objektu je určena pro obchody a služby,“ říká Michal Záveský, jednatel Hamburk Business Center, dodává, že pro majitele bytů i nájemce administrativních prostor vznikne i více než stovka parkovacích stání.

„Projekt Hamburk“ dotvoří moderní městský vnitroblok, který kombinuje unikátní polohu v těsném sousedství historického centra Plzně s perfektní dopravní dostupností. Piazetta, která vznikne mezi oběma budovami, pak poskytne občanům města relaxační prostor pro meditaci i odpočinek. „Kombinuje unikátní polohu v těsném sousedství historického centra Plzně s perfektní dopravní dostupností. Prostory v jednotlivých podlažích administrativní budovy budou variabilní a nájemci mohou vybrat, zda je využijí jako open space, nebo si nechají vybudovat menší kanceláře na míru svým konkrétním potřebám,“ popisuje výhody Michal Záveský, jednatel Hamburk Business Center.

Zatímco zmíněné kanceláře už jsou prakticky všechny zamluvené, některé atypické byty je stále ještě možné zakoupit. Každý je navržen originálně s ohledem na potřeby moderního městského bydlení. V přízemní části bytového domu vzniknou jednotky pro obchody a služby. A přesně to si lidé nyní žádají. „Plzeň je živé a rychle se rozvíjející město. Také proto zde rádi investujeme a můžeme nabídnout nově budované prostory obchodním partnerům, kteří se zajímají o oblíbené - bohužel však plně obsazené centrum Avalon v Poděbradově ulici. Většina Plzeňanů pak zná toto centrum především díky Avalon Fitness, ve kterém je kromě moderního zázemí pro zlepšování kondice také moderní wellness centrum a kavárna,“ uzavírá Záveský.

Noví majitelé bytů a nájemci kancelářských ploch se pak budou do nového „Projektu Hamburk“ stěhovat už v létě 2019.

www.hamburkbc.cz