The Ritual of Chadō s energizující vůní matchy a osvěžujícím bambusem Vám vnese klid do všech Vašich činností. Limitovaná edice obsahuje osvěžující sprchovou pěnu, ideální pro ranní sprchu. Dalším produktem, který nesmí chybět ve Vašem každodenním rituálu je bohatý a vyživující tělový krém, pokud chcete získat opravdu jemnou pokožku použijte 1-2x týdně tělový scrub. Energizující vůně Vás bude provázet celý den, pokud po ranní koupeli aplikujete na pokožku tělový sprej pro zintenzivnění prožitku.

Krásným doplňkem ve Vaší domácnosti budou vonné tyčinkylimitované edice, které vytvoří ve Vašem obývacím pokoji příjemnou a uklidňující atmosféru. Tip: prázdnou dózu můžete použít jako vázu na květiny.

Blíží se léto a také relaxace a trávení času na zahradě, abyste si tyto chvilky opravdu intenzivně vychutnali, zapalte si zahradní svíčku u Vás na zahradě, balkoně nebo terase. Okamžitě se budete cítit příjemně a svůj odpočinek si můžete doplnit povzbuzujícím čajem s obsahem matchy ze stejné edice.

V létě potřebujeme pečovat také o své nohy, proto v edici máme set péče o nohy, ve kterém naleznete sáček pro koupel, pemzu a vyživující krém na chodidla. Udělejte si během letního období čas na péči o Vaše chodidla a ony se Vám odvděčí zdravým vzhledem a jemností na dotek.