Sešla se řada zajímavých projektů, jak z řad vzdělávání, tak na podporu nejrůznějších volnočasových aktivit či konkrétních osob.  Celkem bylo v rámci Grantového projektu obdrženo 41 žádostí. Nisa Liberec se rozhodla rozdělit celou částku na více menších tak, aby se podařilo uspokojit co nejvíce zájemců. Celkem jich bylo vybráno osm. Podívejte se na konkrétní projekty z Grantového programu, a jak je Nisa Liberec podpoří.

Bezpečně na silnicích o.p.s.  – příspěvek na pořádání preventivního programu, jehož cílem je vzdělávat a vychovávat děti k bezpečnému a zodpovědnému chování v silničním provozu.

Amelie, z.s. – financování lektorného sportovních kurzů pro onkologicky nemocné. Projekt se snaží zapojovat nemocné s jejich rodinami do pohybových aktivit a díky tomu zabraňovat jejich sociálnímu vylučování ze společnosti.

Hašle z.s. – podpora projektu zaměřeného na děti s dětskou mozkovou obrnou. Finance poputují na nákup zdravotních a kompenzačních pomůcek a úhradu lázeňských a rehabilitačních pobytů. 

Skládačky z.s. – sportovní akce s názvem UP HILL RUN Dobrá voda 2018 podpoří 19letého Štěpána trpícího cystickou fibrózou. V rámci závodu dvojic a týmových štafet v běhu do vrchu si každý vyzkouší „chytit druhý dech“ a přinese energii patronovi akce, který statečně bojuje s nevyléčitelnou nemocí.

Sdružení TULIPAN z.s. – pomoc v rámci stěhování do nových prostor a nákup nového nábytku a pomůcek do chráněné dílny.

Pakli sport klub z.s. – podpora výstavby dětského pumptrackového cyklohřiště v Jablonném v Podještědí. 

Komunitní středisko Kontakt Liberec p.o. – projekt Senior akademie 2018 má za cíl vyškolit přihlášené seniory v oblastech zdravého životního stylu, psychologie, práva a dalších. Nisa přispěje na lektorné.

MCU Koloseum o.p.s. – na příští rok se plánuje rozšíření volnočasového areálu, který je bezplatně přístupný všem návštěvníkům. Za podpory Nisy přibydou například parkurové prvky. 

Oficiální vyhlášení Grantového programu společně s předáním maket představitelům jednotlivých projektů proběhne v Nise 4. října. Nisa plánuje v pomoci potřebným pokračovat i nadále, a proto v roce 2019 chystá další ročník grantového programu.

Obchodní centrum Nisa Liberec je od dubna 2017 ve vlastnickém portfoliu skupiny CPI Property Group. Otevřeno zde mají sedm dní v týdnu od 9.00 do 21.00 hodin. Hypermarket Albert je otevřen od 8.00 do 22.00 hodin. Více informací najdete na www.nisaliberec.cz