Den matek, který se u nás slaví 12. května, vzdává poctu maminkám a mateřství. Tradici má po celém světě a vychází i z různých lokálních tradic. V České republice rozhodně patří mezi nejoblíbenější svátky, protože každou maminku potěší vědomí, že na ni myslíte. A tak i když jste na druhém konci republiky, nebo světa, můžete využít doručovací květinovou službu Fleurop a potěšit ji čerstvou a svěží kyticí, kterou jí doručí z nejbližšího květinářství i s osobním vzkazem.

Velkou výhodou je rychlost této služby. Při objednávce do 15 hodin Fleurop zajišťuje doručení ještě tentýž den. V sobotu pak zaručuje dodání, pokud objednáte do 11 hodin. Ceny začínají na příznivých 399 Kč a nyní máte možnost navíc získat slevu 10 % při zadání kódu DE01. Tak neváhejte, slevu můžete využít pouze do 11.5. včetně.

Společnost Fleurop má na květinovém trhu dlouho tradici a každý den dělá prostřednictvím doručovaných kytic radost lidem po celém světě. Doručuje totiž nejen po celé České republice, ale i do dalších 150 zemí po celém světě.

Ilustrační foto.Zdroj: Allmedia4U

Kolekce kytic Fleurop/Foto: Fleurtop

Fleurop pomáhá seniorům

Květinová doručovací služba Fleurop se českému trhu představila 17. února 2018 v Centru Chodov. V rámci této akce vystoupila také Miss World 2006 Taťána Gregor Brzobohatá, ředitelka Nadace Krása pomoci. Část kytic, které na akci vytvořili profesionální floristé, byla doručena právě klientům Nadace. I zákazníci Fleurop mohou v rámci svých objednávek seniory podpořit a věnovat jim příspěvek ve výši libovolného násobku částky 20 Kč. Vybraná suma je poté připsána na účet projektu Nadace Doma bez obav, který pomáhá seniorům žít tam, kde je jejich domov.

 Ilustrační foto.Zdroj: Allmedia4U

 Kolekce kytic Fleurop/Foto: Fleurtop