Pro naše klienty jsme zakoupili nový špičkový mamograf, který vlastní jen několik pracovišť v ČR. Nový mamograf podporuje diagnostiku nemocí prsu, především nádorových onemocnění. Naše pracoviště s akreditací schválenou Ministerstvem zdravotnictví  a odbornými komisemi potvrzuje naši odbornost na základě náročných kritérií. Chci zdůraznit, že pod vedením MUDr. Marie Bučkové, celým týmem lékařů a atestovaných radiologických asistentů je odváděna velmi dobrá práce. Abychom posílili diagnostiku, zakoupili jsme i nový sonograf, který patří ke špičce v nabídce těchto přístrojů.
Nový sonograf mohou využít k vyšetření i mladé bezpříznakové ženy pod 40 let, kterým pojišťovny úkon diagnostikování mamografem nehradí.

Také jste se pustili do vybudování zcela nového pracoviště, jaké bude?

V prosinci chceme představit nově vybudované pracoviště zaměřené na odběr krevní plasmy.
V přízemí polikliniky jsme vytvořili moderní, příjemné pracoviště, kde si můžete pod odborným vedením nechat odebrat krevní plasmu a pomoci tak těm, kteří ji potřebují často i k záchraně života. Darovat plasmu stojí hodinu času, který Vám rádi uhradíme. Již v průběhu prosince mohou občané volat na recepci pracoviště (Telefonní číslo: 734 128 230), jak k objednání, tak i k získání informací o podmínkách dárcovství.

Chystají se změny i na jiných pracovištích?

Klienty dentální hygieny bych ráda informovala o tom, že pojišťovna OZP stále ještě proplácí výkon dentální hygieny. Dentální hygienistka se jen přestěhovala do 7. patra a  můžete volat na telefonní číslo 558 900 327 k objednání.

Taktéž pracoviště nutričního specialisty upozorňuje na vstřícnost VZP, která hradí svým pojištěncům s diabetem 1000,- Kč za konzultaci. Více informací na telefonním čísle 739 766 737.

Věřím, že těmito změnami přispějeme k větší spokojenosti našich pacientů, kterým pochopitelně přeji hlavně zdraví.