Moderní doba si žádá smart řešení. Tolik skloňované slovíčko v sobě snoubí rychlý, praktický a inteligentní přístup k zadanému problému. Zmiňované smart postupy pronikají i do problematiky firemního skladování. Již samozřejmostí je využívání externích služeb v oblasti úklidu a zabezpečení objektů, IT správy a vzdáleného managmentu sítí. Využití externích skladů je neméně pohodlné a ještě více smart.

Využívání externích skladů bourá kapacitní limity

Potřebujete uskladnit archivované dokumenty? Vaše sklady nestačí kapacitně pojmout sezónní a rychloobrátkové zboží nebo hledáte perfektní čistý showroom pro prezentaci produktů? K využití externích skladů potřebujete znát jediné – kontakt na nejbližší pobočku Less Mess Storage:

Holešovice: +420 296 788 111, holesovice@lessmess-storage.com
Dejvice: +420 235 301 829, dejvice@lessmess-storage.com
Pankrac: +420 241 485 570, pankrac@lessmess-storage.com

Skladovací kóje jsou dostupné v šesti základních velikostech od těch skutečně malých, kde uskladníte základní kartotéku, až po ty extra velké, kde bez jakýchkoliv problémů umístíte zimní pneumatiky pro celý firemní vozový park. Less Mess Storage zaručí absolutní bezpečnost uskladněných předmětů a jejich neomezenou přístupnost 24/7. Nejmodernější kamerový systém monitoruje non stop nejen externí prostory skladů, ale také prostor mezi nimi. Zároveň jsou všechny vstupy do prostorů Less Mess Storage chráněny elektronickým zabezpečovacím systémem a každý jednotlivý sklad má svůj unikátní přístupový kód, který zná jen jeho nájemce.

Shrnuto a podrženo, málokterá společnost dokáže kapacitně pokrýt nároky na úložny prostor, které se s každým rokem zvyšují. Využití externích skladovacích kójí řeší nejen firemní nároky na skladovací prostory, ale zároveň i otázku zabezpečení a ochrany vašeho zboží. Less Mess Storage zároveň nabízí i veškerý sortiment potřebný k uskladnění – od stěhovacích vozů až po obalový materiál jako jsou papírové krabice, lepenky a provázky.

Skladujte pohodlně, skladujte s Less Mess Storage!