Jde o praktický vánoční dárek, který potěší celou rodinu. Protože jsou přenosné, stačí koupit jedny a do bazénu, lázní nebo na kluziště s nimi můžete vy, manžel i vaše děti. „Jsem s čipovými hodinkami nadmíru spokojená. Nemusím u sebe nosit hotovost, a jak si je připnu, mám je prostě na ruce a nemusím nic hledat mezi věcmi při oblékání sebe a dětí v šatně. Můžu na ně navíc načíst útratu třeba za medovník po plavání," pochvaluje si uživatelka Olivie Halouzková.


Čipové hodinky totiž nabízejí mnohem víc, než jen pohodlný vstup či výstup na sportoviště bez dlouhých front u pokladen. Při dobití kreditu nad tisíc korun získáváte automaticky slevu dvacet procent při odečítání částky za čas strávený na sportovišti. Sleva se nevztahuje pouze na zakoupení občerstvení a placených služeb trenéra. Navíc čipové hodinky platí i při vstupu víc osob najednou.


Využijete je hned na sedmi sportovištích pod správou STAREZ-SPORT, a.s. Jejich popularita roste. „Čipové hodinky se ujaly výborně, dokonce z posledních dat vychází, že je užívá už jedna třetina našich návštěvníků, což je krásné číslo, když do našich provozů míří statisíce lidí ročně. Zájem je každý měsíc větší," libuje si ředitel městské společnosti STAREZ-SPORT, a.s. Martin Mikš. Čipové hodiny představují ideální vánoční dárek pro všechny, protože každý občas rád zajde do bazénu, vířivky, wellness či posilovny. „Mám hodinky už čtyři roky a jsem s nimi naprostou spokojený. Chodím plavat za Lužánky a do sauny na Rašínovu. Než se nám narodila dcera, chodila se mnou nebo sama také moje žena. Je to nejlevnější sportování v Brně, opravdu dobrá věc," potvrzuje Miroslav Drchal. „A loni jsme čipové hodinky dali jako dárek tchyni," dodává.


Společnost STAREZ-SPORT, a.s. se účastní akce Brněnské Vánoce na náměstí Svobody a na mikulášské pondělí 5. prosince představí na svém stánku čipové hodinky, kde je možné je od deseti hodin dopoledne až do osmi do večera koupit. „Naši dva kolegové budou celý den vysvětlovat možnosti jejich využití," doplňuje ředitel Mikš.


Pouze v tento den také platí akce, že při zakoupení čipových hodinek s kreditem nad tisíc korun obdrží každý kromě automatické dvacetiprocentní slevy na vstupné také plaveckou čepici, hrneček z limitované edice nebo hřejivý polštářek do rukavic.


Tak už máte s dárkem na Vánoce jasno?

http://www.starezsport.cz/