5 důvodů proč navštěvovat saunu

 • Zdravotní
  Sauny zlepšují kardiovaskulární výkon. Pomáhají při regeneraci po intenzivní fyzické aktivitě. Uvolňují svaly a zklidňují bolesti v svalů a kloubů. Saunováním se sníží hrozba  výskytu Alzheimerovy choroby až o 65%. Sauna má detoxikační účinky a saunování   významně snižuje výskyt nachlazení a chřipky. 
 • Kosmetické
  Sauna pokožku omladí a rozzáří. Má čistící účinky a udržuje pokožku hydratovanou. Saunování napomáhá při redukci tělesné hmotnosti.
 • Relaxační
  Sauna je dobrá pro tělo i mysl.  Sauny odstraňují stres, přispívají při léčbě depresí a úzkostí. Čas strávený v sauně je prostě Just Feel Good („prostě se cítit dobře“).
 • Sociální
  Chodit do sauny není jen in. Je to zážitek spojený s návštěvou příjemného prostředí, ve společnosti lidí s podobným přístupem k životu a životnímu stylu, je to návštěva prostor, kde je důležitá vstřícnost a zároveň respekt vůči ostatním návštěvníkům.
 • Kulturní
  Sauna je místem pro soukromý odpočinek, zároveň se ale může stát příjemným prostředím pro socializaci s rodinou, přáteli a či obchodními partnery. Prostředí saunového světa je příznivé pro otevřený, intimní a klidný rozhovor. Řada saun a saunových světů pořádá zážitkové a relaxační ceremoniály, které se pro řadu z nás mohou stát jedním z mála kulturních akcí, které s vámi bude navštěvovat i Váš partner, který dává přednost například sportu před kulturou. 

5 důvodů proč navštěvovat sauny v Sauna  Spotu Dvorce

 • Jsou v přírodě, ale takřka v centru Prahy na břehu Vltavy a s krásným výhledem na protilehlý břeh a jeho okolí.
 • Jsou výjimečné, mají totiž atmosféru klasických finských saun s rodinnou pohodou. Můžete se zde relaxovat na venkovních terasách v blízkosti řeky, přesto skoro v centru Prahy. Unikátní charakter stavby vás očaruje, v neformálním interiéru se budete cítit jako doma.
 • Jsou akční a připravují program s ceremoniály, rituály a akcemi, které jsou tematicky zaměřeny dle ročního období či k různým příležitostem. V saunách pravidelně probíhají zážitkové a relaxační ceremoniály, jsou organizovány přírodní rituály  – Herbal večery či akce pouze pro ženy Beauty days.
 • Jsou inovativní, neboť pro své klienty připravují neustále novinky ve formě sportovních aktivit – beach volejbalové turnaje, gastronomické – ochutnávky vín a grilování, kulturní – výstavy uměleckých děl a soch.
 • Něco navíc
  Najdete zde i masáže, lymfodrenáže, které vás znovu postaví na nohy. Navíc vše ve spolupráci s přírodní kosmetikou. Pokud máte chuť být nikým nerušeni a v soukromí, můžete navštívit privátní saunu s vířivkou a vlastní venkovní teráskou.

Přijďte se přesvědčit!

SAUNA SPOT Dvorce, Podolské nábřeží 1110, 147 00 Praha 4

Otevírací doba: Po- PÁ 8:00-23:00, SO - NE 10:00-23:00
TRAM: zastávka Dvorce, spoje č. 231721
BUS: zastávka Dvorce, spoj č. 124, 118

www.saunaspot.cz