Fotbaloví fanoušci už netrpělivě očekávají začátek základních kol Ligy mistrů. Tuzemská FORTUNA:LIGA už se rozjela a české extraligové kluby se chystají na první buly. Jen díky O2 TV HBO a Sport Pack můžete nyní sledovat nejen to nejlepší ze světa sportu, ale i nejlepší filmy a seriály z produkce HBO. Až na dva měsíce totiž zpřístupní operátor O2  bezplatně nový tarif, který zahrnuje stanice HBO, HBO 2, HBO 3 a zároveň také exkluzivní kanály O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis doplněné o ČT sport.

 

Co všechno uvidí diváci zdarma?

Na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal čekají na sportovní fanoušky přímé přenosy ze všech zápasů FORTUNA:LIGY, včetně šlágru mezi pražskou Spartou a Baníkem Ostrava nebo vyhecované derby pražských "S". Každé pondělí pak běží zábavná fotbalová show TIKI-TAKA. Zdarma bude k dispozici i 4. předkolo UEFA Ligy mistrů, kde o postup do hlavní fáze zabojuje český mistr Slavia Praha. 

Velkým lákadlem pro milovníky MMA je pak sobota 27. července a galavečer OKTAGON 13, kde se představí i největší hvězdy Karlos Vémola a Makhmud Muradov. Hokejoví příznivci uvidí bezplatně i úvod nového ročníku české extraligy, která startuje 13. září. O2 TV Tenis v tomto letním období nabídne sérii nejprestižnějších tenisových turnajů WTA.

Do konce léta si navíc může úplně každý užívat zdarma prémiové filmové kanály HBO, HBO 2 a HBO 3. Tyto stanice vysílají nejznámější filmy, dokumenty či seriály z originální HBO produkce včetně těch aktuálně nominovaných na ceny Emmy, navíc bez reklamních přestávek. Těšit se můžete třeba na Příběh služebnice, Sedmilhářky nebo novinku Roky a roky. 

Jednoduchá aktivace

Službu O2 TV HBO a Sport Pack lze zdarma aktivovat od 25. července do 22. září 2019 a automaticky se prodlužuje vždy na dalších 30 dní. Pokud k prodloužení dojde nejpozději 22. září, mohou diváci sledovat dané kanály bezplatně dalších 30 dní. Před skončením bezplatného období obdrží všichni zákazníci e-mail, ve kterém je bude operátor informovat o tom, že se blíží přechod na placenou verzi služby. Budou-li mít o službu i nadále zájem, bude k dispozici bez závazku za 299 Kč měsíčně s možností ji kdykoli zrušit.