Proč?

„Jednoduše proto, že přinese radost hned několikrát. Poprvé se bude obdarovaný radovat už při rozbalení dárku. Jeho fantazie začne pracovat. Začne plánovat a těšit se. Podruhé se bude radovat, když zážitek prožije. Prožitý zážitek s sebou nese vzpomínky. A vzpomínky tvoří náš život. Až po dvaceti letech otevře fotoalbum (no možná spíš Icloud nebo Instagram), vrátí se k fotkám z mládí, vzpomene si, jakou srandu si tehdy v létě 2020 užil. A pocit radosti se vrátí počtvrté, popáté, kdo ví…,“ říká zakladatel TEPfactoru Tomáš Chroust.

Týmová hra TEPfactor

Evergreen mezi týmovými zážitky. Hra je vhodná pro všechny odvážlivce, kteří se nebojí trochu překonat sami sebe a neodmítnou žádnou výzvu. Pohltí vás atmosféra pirátské jeskyně, kde budete hledat ukryté komnaty s jednotlivými úkoly. Během několika hodin prověříte vaše komunikační schopnosti, fyzičku, logické uvažování, trpělivost ale i zručnost. V TEPfactoru je především cesta cílem. Nejdůležitější je se při plnění úkolů dobře pobavit a užít si den s přáteli.

Motorový člun na Slapech

Zapůjčte si motorový člun a brázděte klidné vody Slapské přehrady s větrem ve vlasech. Je jedno, jestli si chcete užít romantickou vyjížďku ve dvou nebo pořádný adrenalin s partou. Prozkoumejte tajuplné zátoky, ke kterým se po souši jen tak nedostanete. Nástupní molo najdete na Nové i Staré Živohošti. Kromě samotné plavby a opalovačky na vodě je pro vás připraveno vodní bingo.


 Motokáry Spider cars

Batman jezdil v batmobilu a kdyby chtěl Spiderman auto, určitě by sáhnul po tomhle pavoučím autíčku! Spidercars mají jízdní vlastnosti, které strčí do kapsy každé terénní auto. Unikátní buggyna nemá v ČR obdoby! Díky speciálně navrženým “nožičkám” se přizpůsobí všem nerovnostem v terénu. Motokáry můžete vyzkoušet při offroad projížďce, nebo na TEPfactor speciálním polygonu, kde je možné prověřit možnosti vozidla na maximum.

 Netradiční vozítko Spider car  navržené do jakéhokoliv terénu.Zdroj: TEPfactor

Netradiční vozítko Spider car  navržené do jakéhokoliv terénu. / Foto: TEPfactor

SEA expedition

Exkluzivní cestovatelský zážitek z dílny TEPfactor. Vyplujte na moře a utkejte se s dalšími posádkami v souboji o poklad. Domovem každé posádky se na několik dní stane luxusní zámořský katamarán, na kterém budete brázdit řecké moře a pátrat po zbylých částech mapy. Je to ale závod s časem - pouze ta posádka, která prokáže největší zdatnost na moři, důvtip a odvahu, bude u pokladu první!

 Univerzální poukaz

TAJNÝ TIP: Nemůžete si z široké nabídky zážitků vybrat? Nevíte, co by udělalo pod stromečkem největší radost. Pro vás je ideální variantou univerzální poukaz. Obdarovaný si sám vybere, který zážitek pro něj bude ten pravý a vy budete mít jistotu, že se nespletete.

Všechny tyto zážitky a ještě mnohem více najdete na stránce https://www.tepfactor.cz/cze/products/poukazy/