Společenská odpovědnost v žebříčku firemních hodnot stále stoupá. Pomoc dětem si ve svém CSR programu Dětský úsměv s PROFI CREDIT vzala za své také jedna z pěti největších nebankovních úvěrových společností. Pomáhá dětem nejen v České republice, ale i ve světě. Kromě toho, že společnost poskytuje rychlé nebankovní půjčky, přispívá statisícové částky na pomoc sociálně znevýhodněným a nemocným dětem. „Uvědomujeme si naši společenskou zodpovědnost, jsme hlavním partnerem Českého výboru UNICEF. Nejenže jim finančně přispíváme, ale zapojujeme i naše zaměstnance, kteří se účastní řady projektů a akcí podporujících aktivity UNICEF," říká marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc. Ten je mimo jiné členem poradního sboru UNICEF a podporuje koalici 22 největších neziskovek v zemi - Snadné dárcovství.

Kromě UNICEF podporuje PROFI CREDIT už pátým rokem také Klub nemocných cystickou fibrózou. Ten sdružuje tzv. slané děti a jejich rodiny, kterým pomáhá řešit problémy spojené s touto nevyléčitelnou nemocí. PROFI CREDIT spolupracuje také s Dětským domovem Markéta a pomáhá malé Rebece, která trpí nemocí motýlích křídel.

Vánoční akce pro klienty spojené s charitou
Také vánoční akce pro klienty spojil PROFI CREDIT s charitou. „Od října až do Vánoc soutěžíme každý týden o poukázky na 5 000 korun do e-shopu Mall.cz. Voucher může vyhrát každý, kdo se zaregistruje na našich webových stránkách a správně zodpoví soutěžní otázku," říká Ondřej Lokvenc. Stejnou sumu jako výherci pak společnost daruje na dobročinné účely.
Kdo si půjčku vezme a bude řádně splácet, může navíc dostat od PROFI CREDITu finanční bonus až 25 tisíc korun, který mu společnost po dobu čerpání úvěru nashromáždí. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru. Zkrátka nepřijdou ani věrní klienti. Pro ty PROFI CREDIT připravil Klub dobrého klienta (KDK), podmínkou pro vstup do klubu je dobrá platební morálka. Klienti KDK mají nárok na výhodnější nebankovní půjčky a nižší úroky, ušetří až 15 % z každé splátky a získají řadu dalších výhod. PROFI CREDIT nabízí rychlé půjčky od 10 do 166 tisíc, klienti nemusejí uvádět důvod, na co chtějí půjčku použít, dostanou ji rychle, bez zbytečné administrativy a bez poplatku.