Česko je e-shopovou velmocí a ty s módním zbožím mu jednoznačně kralují. Nejlépe si přehled o nabídce udržíte právě díky módnímu inspirátoru, jakým je Modio.cz.

Koupily jste si hezkou halenku, ale teď byste k ní rády přidaly sukni? Na Modio si sukně snadno vylistujete podle střihu, barvy, stylu, vzoru, délky nebo materiálu. A samozřejmě i podle ceny, velikosti, značky, nebo obchodu, který ten který model prodává. Nemusíte trávit týdny hledáním po buticích, ani po e-shopech. Modio dokáže nahradit i osobního stylistu. Umožní vám objevovat nové kousky a z nakupování dělá radost i díky tomu, že nám pomáhá nakupovat výhodně. Objeví totiž pro nás všechny zajímavé slevy.

Jak nakupovat s Modio.cz?

Neproklikávejte se pro vás nerelevantní nabídkou. Když Modio „prozradíte“, jakou velikost oblečení a obuvi nosíte, bude vám zobrazovat už jen ty módní kousky, které vám co do velikosti padnou. Zaujal vás některý fashion kousek, ale zdá se vám dost drahý? Nebo jste jej z důvodu redukce celkové ceny za nákup pro tentokrát vyhodili z nákupního košíku? Modio je schopné pro vás hlídat cenu konkrétního modelu, značky i obchodu. Jakmile módní kousek zlevní, budete prvními, kdo se o tom dozví.

Modio pro nás hledá inspiraci v běžné konfekci i mezi luxusními značkami

Baťa, H&M, F&F, OTTO, Mall, Humanic – to je jen několik klasických e-shopů, inspiraci z nichž na Modio najdete. Hledáte například About You slevy? Žádný problém. Nepřehlédněte však ani nabídku luxusních značek, jako jsou Ralph Lauren, Gant, Tommy Hilfiger, a mnoha jiných.

Znáte někoho, kdo si nemůže vynachválit levnější nákupy módy v Polsku? Služba Modio je dostupná už i zde. Podívejte se na Modisimo.pl a klidně v polských e-shopech nakupte.

Módní inspirátor Modio.cz je nový pohled na to, jak nakupovat módu s větším přehledem a levněji. Určitě si nový nákupní styl zamilujete i vy.