Na jaře roku 2018 jsme začali s výstavbou moderního areálu bytových domů v lokalitě Polního Dvora.

Jedná se o rezidenční projekt Pelhřimovské zahrady, který splňuje vysoké požadavky na moderní a funkční bydlení. Uzavřený areál je zároveň zárukou pohodlného a bezpečného bydlení pro všechny věkové kategorie.

Rezidence se nachází v lokalitě na okraji města s výhledem na celý Pelhřimov, s výbornou dostupností do centra města. V těsné blízkosti se také nachází multifunkční sportovní areál.

V každém domě se nachází na pěti podlažích propojených výtahem celkem 21 bytů s dispozicí 1+kk , 2+kk a 3+kk, které mají ve většině případů pěkný balkon či prostornou terasu s vyhlídkou na celé město.   Při výstavbě byly kladeny vysoké požadavky na kvalitní provedení prací.   Byty jsou zařízeny variantně vanou nebo sprchovým koutem, keramické obklady a dlažby jsou v koupelně a na chodbě.  Standardem je i plovoucí laminátová podlaha a dveře s obložkovou zárubní. 

V suterénu, kam také zajíždí výtah, je šest prostorných garáží, sklep ke každému bytu, prostor pro kočárky a technické zázemí. Součástí rezidence je parkovací dům, kde je možné zakoupit kryté parkovací stání. Okolo areálu je také dostatek venkovních parkovacích míst. Příjemné prostředí rezidence umocní odpočinková zóna vybudovaná nad parkovacím domem a všudypřítomná zeleň, kterou jsme si dovolili vypůjčit také pro název našeho projektu.

Pro zájemce o koupi bytové jednotky máme připraveny možné varianty financování vybraného bytu. Náš hypoteční specialista Vám podrobně vysvětlí všechny možnosti, najde na bankovním trhu tu nejlepší a nejvýhodnější možnost financování, vše připraví, zařídí a provede Vás bezpečně celým procesem. S našim specialistou se můžete setkat v jakýkoliv čas v našich kancelářích nebo v klidu Vašeho domova. Úvodem pro Vás máme připravenou nabídku financování až do 90 % ceny bytu, případně Vám poradíme, jak financovat cenu bytu celou.

V současné době je těsně před dokončením první etapa výstavby, tj. domy A a B, ve kterých je celkem 42 bytů.  

Velmi rádi bychom Vás pozvali na Den otevřených dveří, který se koná v sobotu 5.10.2019 od 10 do 14 hodin. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se osobně o kvalitě provedené výstavby. Všichni jste srdečně zváni.

Více o celém projektu se dozvíte na www.pelhrimovskezahrady.cz nebo v našem Prodejním centru a showroomu K Silu 2179, Pelhřimov. 
Schůzku si prosím, předem domluvte na telefonu +420 601 103 233 nebo emailem: jitka.krejci@conteg.cz