Doba se ale změnila. K povinným oslavám už nikdo nikoho nenutí a rovnoprávnost žen také o něco pokročila. Příležitost potěšit ženy v nejbližším okolí se ale hodí vždy. Výhodou je i fakt, že pokud jde o dárky, možnosti se značně rozšířily.

Asi polovina Čechů svátek stále slaví. Nejčastěji však obdarovávají vlastní ženu, a to večeří, čokoládou nebo květinou. Ten zmíněný karafiát nějakou dobu fungoval jako recese, v posledních letech ale i on došel jisté rehabilitace. Jak by také ne. Vždyť od posledních „celonárodních” komunistických oslav MDŽ letos uplyne už 29 let.

Říká se, že největší šanci na úspěch má kombinace „klasického” s „originálním” 

Tuhle podmínku v sobě dokonale spojují květiny z ovoce a čokolády. Ty potěší hned několik našich smyslů a jsou zaručeným překvapením. Na takové jedlé estetické dárky se již pět let specializuje společnost Frutiko. Vyrábějí nejen ovocné a čokoládové kytice, mají i různé speciální nabídky, včetně té k MDŽ. 

Dárky od nich můžete objednat nejpozději den předem a doručí vám je až domů. A nebo do kanceláře. To kdyby se muži rozhodli, že vytvoří novou tradici, a přinesou svým kolegyním například ovocnou bonbonieru nebo kytici svázanou z čokoládových pralinek. Třeba jim ženy na oplátku připraví i ty chlebíčky. 

Více informací hledejte na http://www.frutiko.cz/mdz2018.