Tentokrát značka Strongbow užila jako hlavní symbol jablečné stromy, kterých je v českých městech pomálu, přitom jejich výskyt s sebou přináší řadu benefitů. Kromě šťavnatých jablek, která osvěží, jejich přítomnost oživí i šedivé kouty měst.

Invaze oživlých jabloní

Nová kampaň značky Strongbow se i letos zaměřila na města a připravila pro jejich obyvatele jablečnou invazi „Osvěž město jablky“. Symbolem celé kampaně jsou oživlé jabloně, které vpadnou do měst, a přinesou s sebou rozruch, zábavu a osvěžení v podobě jablek a nápoje z nich vyrobeného, cideru Strongbow. Oživlé jabloně zároveň symbolicky hledají místo, kde by mohly zakořenit nastálo.

I vaše město může být osvěženo

Pokud se vám zdá, že vaše město chladivý stín jabloňových stromů i osvěžení v podobě jejich ovoce postrádá, zapojte se do soutěže se Strongbow, která je součástí nové kampaně „Osvěž město jablky“. Ve vítězném městě nechá Strongbow vysadit desítky jabloní. Svoje město může podpořit každý. Stačí, když bude hlasovat v termínu od 18. července do 9. září na blogu prirodudomesta.cz. V rámci blogu je vytvořena speciální microsite „Osvěž město jablky“, kde si každý hlasující může vybrat ze seznamu město, které by mělo být jabloňově osvěženo. Šanci na výhru mají pak všechna města s počtem nad 5 000 obyvatel, počet hlasů se potom bude přepočítávat v poměru k počtu obyvatel, takže i menší města mají šanci na výhru.

Party s vůní jablek  

Vítězné město a jeho obyvatelé získají od Strongbow nejen nové jabloňové stromy, ale mohou se těšit i na skvělou cider party s doprovodným programem. A samozřejmě nebudou chybět ani osvěžující cidery od Strongbow! Do kampaně je zapojena česká zpěvačka Klára Vytisková a řada známých českých influencerů, pro více informací sledujte sociální sítě Strongbow a blog prirodudomesta.cz. Hlasujte pro své město ještě dnes!