Nyní se přeneste do prostoru, kde profesionální pekaři a cukrářky, z těchto a dalších ingrediencí, připravují dort. Postupně na sebe kladou pět medových plátů a pečlivě je promazávají dvěma druhy krémů. Cítíte tu vůni? Tady vzniká výjimečný dort Medovník originál, který díky své podmanivé, jemné a harmonické chuti, umí na vašich tvářích vykouzlit úsměv a vyvolat ve vás touhu po dalším a dalším soustu.

Přesto jsou mezi vámi stále tací, kteří ho ještě ochutnat nemohli a to jsme nechtěli nechat bez povšimnutí.

Ti z vás, kteří trpí celiakií (nesnášenlivostí lepku), potěšení s naším dortem zatím neměli. Doteď! Ano, pro celiaky, a i pro všechny ostatní, které zajímá zdravý životní styl a snaží se lepek ve své stravě omezit, jsme vyvinuli Medovník originál bez lepku.

A abychom měli absolutní jistotu, že dort bude opravdu bezlepkový, přistavěli jsme naší pekárně další patro a uzpůsobili ho tak, že prostory pro výrobu nového dortu jsou zcela oddělené od ostatních. To je naše záruka, že se výroba dortu bez lepku nesetká s výrobou jiného výrobku, který lepek obsahuje.

S radostí vám tedy oficiálně oznamujeme rozšíření našich produktových řad a k Medovníku Classic a Medovníku Premium přidáváme Medovník Classic bez lepku. Chcete si na něm pochutnat sami? Pak je pro vás připravena varianta o hmotnosti 135 g. Chcete se o zážitek podělit? Potom vás jistě uspokojí varianta o hmotnosti 850 g.

Nechte si chutnat.