Finální povrch omítky vzhledově nahrazuje litý pohledový beton, je pocitově hrubý, ale na omak hladký. Zahrnuje plochy jak hladké tak i hrubší, s malým či větším počtem kaveren (dutin), miniaturních prasklin a samozřejmě barevných přechodů docílené svým materiálovým složením. Svým světle šedým odstínem je tak k nerozeznání od litého betonu nejen v ploše, ale i v detailu. Povrch je vysoce odolný, omyvatelný a velmi příjemný na dotek.

Dekorativní stěrka BSG je vyvinuta pro snadnou aplikaci a je použitelná na většinu materiálů, vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Lze ji využít k aplikaci na stěny a stropy, na jakékoli prvky sádrokartonu či nábytkové segmenty. Je také využívána v exteriérech jako výrazný dekorativní prvek domů, zahradní architektury či oplocení. Stěrku pohledového betonu lze využít také na opravy nevzhledných litých betonů.

Přesto že je díky povrchové lazuře možné povrch omývat bez větší nasákavosti, jedná se o difúzně prodyšný materiál.

Betonová stěrka BSG se aplikuje velmi jednoduše ve dvou vrstvách a následnou povrchovou lazurou. Video s názornou ukázkou aplikace můžete zhlédnout zde

Aplikovat lze svépomocí nebo vám s ní pomohou proškolení aplikátoři.

Bližší informace vám poskytne Jaroslav Lenert na telefonním čísle 731 880 222 nebo prostřednictvím e-mailu: betonova-omitka@seznam.cz .

www.betonova-omitka.cz

KOMERČNÍ PREZENTACE