Osvědčený lídr
Zaprvé platí, že město potřebuje v čele někoho se zkušenostmi, energií a kreditem slušného politika. Občanští demokraté mají v čele lídra, který tyto podmínky splňuje – Martina Baxu. Tento úspěšný a pracovitý komunální politik se už osvědčil jako primátor, když Plzeň vedl v letech 2010 až 2014.

Tým osobností
Zadruhé je jasné, že Plzeň potřebuje v čele tým, který našemu městu rozumí a který tvoří osobnosti s jasnou představou, kam město posunout. Při pohledu na kandidátku občanských demokratů je patrné, že nejenom Martin Baxa, ale i jeho kolegové Pavel Šindelář, David Šlouf, Jiří Šneberger a Ilona Mauritzová jsou přesně kandidáty podle těchto představ.

Rozhodujeme o Plzni, ne o Praze
Kandidáti občanských demokratů nepotřebují volat do Prahy, aby věděli, jak se starat o Plzeň. Tím samozřejmě narážíme na ty kampaně, které jsou vedeny celostátně a příliš nezdůrazňují místní plzeňský pohled. Občanští demokraté jdou do voleb s opačným přístupem a dávají přednost plzeňským tématům před celostátními, protože teď rozhodujeme o Plzni, nikoli o Praze.

Zkušenosti místo experimentů
Občanští demokraté mají zkušenosti s vedením města i městských obvodů. Nebudou se tedy po volbách muset učit, jak řídit Plzeň. Naše město si nezaslouží žádné experimenty.

Plzeň v čele žebříčků
Díky dlouhodobé účasti občanských demokratů na vedení města patří Plzeň mezi nejlepší města pro život v celé republice. Ani v této situaci ale nechtějí občanští demokraté ustrnout a chtějí Plzeň ještě dál zlepšovat.

Hlas, který nepropadne
ODS je jediným subjektem napravo od středu, u něhož se nemusíte bát, že skončí pod pěti procenty a Váš hlas propadne.

Konkrétní a  splnitelný program
Protože Plzni rozumí, přichází plzeňští občanští demokraté s konkrétním a splnitelným programem: s naplněním principu „parkuj, kde bydlíš“, s konkrétními kroky pro posílení bezpečnosti a zvýšení účasti veřejnosti na rozhodování o veřejném prostoru.

Martin Baxa a plzeňská ODS si zaslouží Váš velký křížek!