Budeme se snažit o to, aby se Teplice staly nejlepším městem pro život, místem, kde se dobře a hlavně bezpečně žije místním. Přesně kvůli tomu jsme složili pro nadcházející komunální volby tým lidí, kteří mají rádi Teplice a chtějí nejen pro město pracovat, ale i aktivně komunikovat se všemi obyvateli. Osud města nám není lhostejný, protože tu žijeme a máme chuť a energii se aktivně zapojit do jeho rozvoje.

Zdroj: archiv J. Štábl

Připravili jsme několik bodů, které budeme v průběhu volebního období postupně naplňovat. Věříme, že přinášíme reálné cíle, které bude možné s Vaší pomocí naplnit.

Zdroj: archiv J.Štábl

Město pro život

Na začátku září proběhla v Teplicích z iniciativy několika poslanců přednáška na téma hazard ve společnosti. V našem městě je stále na špici v počtu kasin v přepočtu na 100 tisíc obyvatel. Naším cílem je dále bojovat s hazardem, pro jehož omezení v minulosti naši zastupitelé hlasovali.

Zdroj: archiv J. Štábl

Aby naše město bylo i pro další generace skvělým místem pro život, rádi bychom investovali do jeho budoucnosti. Vidíme jako prioritu rozvoj cestovního ruchu a spolupráci města a soukromého sektoru v této oblasti. Zkrátka čím více turistů dorazí, tím více tu utratí a přibydou tak peníze do městské kasy.

Zdroj: archiv J. Štábl

Sociálně přívětivé město
Budeme pokračovat v komunitním plánování. Naši zastupitelé pracovali aktivně na jeho zrodu, zatím se jej, bohužel, nepodařilo vedení města zcela naplnit – proto bychom rádi pokračovali v započaté práci. A nejen to. Z jednání s organizacemi, které se věnují sociální oblasti máme také konkrétní poznatky, co je bolestí celého města. Proto se zasadíme o vybudování mezigeneračního centra, kde se budou setkávat zástupci mladších generací i naši senioři.

Zdroj: archiv J. Štábl

Aktivně jsme se zapojili do úklidu na území našeho města, a to opakovaně v posledních letech.  Podobné akce jsou důležité pro přitáhnutí pozornosti k tématu úklidu a čistoty ve městě. Vnímáme jako základní, že by v lázeňském městě měla být věnována větší pozornost úklidu, protože jde o důležitou vizitku města nejen při pořádání kulturních akcí.

Zdroj: archiv J. Štábl

Myslíme také na zdraví obyvatel. Pravidelně od roku 2014 pořádáme Dny zdraví. Letos jsme spolu s lékaři z Teplic strávili odpoledne na náměstí Svobody a od oční lékařky a dermatoložky se nechala vyšetřit více než stovka zájemců.

Zdroj: archiv J. Štábl

Naším cílem je prosperující město a proto uděláme vše pro to, aby se podařilo prosadit maximum z našeho programu. Komunální volby jsou vždy o lidech a každý z našich kandidátů je připraven pracovat pro město, ve kterém žije. Ať je Vaše volba jakákoliv, prosím, jděte k volbám 5. a 6. října.