Hypoteční trh se neustále mění

Zatímco ve chvíli, kdy si hypotéku pořizujeme, se alespoň jakž takž snažíme v nabídkách orientovat, následně velice rychle ztratíme přehled. Úrokové sazby se po vázané době mění a refinancování hypotéky by mohlo znamenat i několik tisíc korun navíc v napjatém rodinném rozpočtu. Jenomže vy jste už dávno ztratili přehled o tom, co se na hypotečním trhu děje a ve snaze vydělat dostatek peněz pro rodinu a na splácení hypotéky nemáte na pátraní ve vodách hypotečního trhu čas. Počítejte s tím a hned na začátku jděte do hypotéky s partnerem, který má dokonalý přehled o všem, co se na trhu hypoték děje. Je jím služba Matějova Hypotéka.

Hypotéka s odborníky je levnější

Matějová hypotéka je unikátní projekt, který zastřešuje celou škálu služeb pro každého, kdo se chystá vzít si hypotéku, řeší to, aby splnil nové přísnější podmínky poskytování hypoték 2019, ale i pro všechny, kdo již hypotéku mají a snaží se její splácení zvládnout bez zbytečných nákladů a rovněž bez finančních průšvihů. Za projektem stojí tým finančních odborníků, které vede držitel prestižní certifikace The Master of Financial Planning a akreditace ČNB, Ing. Matěj Kubrt. Lidský a osobní přístup, který díky finančním poradcům a samotnému Matějovi Kubrtovi získáte, se promítá i do názvu tohoto unikátního projektu – Matějova hypotéka..

Chystáte se uvázat na 20, 25 či 30 let k odvádění velké části rodinných příjmů za hypotéku? Zavolejte raději „Matěje" a poraďte se. Svým klientům Matějova Hypotéka ušetří přes dva miliony korun každý měsíc. Nechcete se k nim přidat i vy?

Nové podmínky hypoték – záchranná kotva ekonomiky nebo klacky pod nohy?

Na regulaci pro hypotéky 2019 se nejspíš každý z nás kouká jinak. Hypoteční trh v roce 2018 prošel zcela zásadními změnami, které pro lidi, již své bydlení financují prostřednictvím hypotéky, neznamenají žádné ulehčení a už vůbec ne nižší náklady. Na hypotéku rovněž dosáhne mnohem méně lidí než dříve.

ČNB především zpřísnila limity na poskytování hypoték a rovněž zvedla úrokové sazby. Téměř nulová úroková sazba hypotéky, což sice platilo jen v počátečním vázaném období, je nejspíš již trvale ta tam. Stejně tak jako hypotéky pod 3 % v následujícím období. Samozřejmě na slušnou hypotéku máte ve většině případů pořád šanci dosáhnout, avšak musíte se umět ve spletitých novinkách zorientovat. Nápomocna vám může být Matějova Hypotéka.

Chcete získat hypotéku v roce 2019?

100% hypotéky rovněž skončily. Nové podmínky financování bydlení nutí mít žadatele alespoň 10 % vlastních prostředků na pořízení bydlení. Pouze 90 % se kryje z hypotéky. Dofinancovat 10 % lze třeba díky zastavení další nemovitosti – např. domu rodičů. Ten pak lze z hypotéky v určitou chvíli vyvázat.

Tím však omezení pro získání hypotéky nekončí. ČNB totiž požaduje, aby výše dluhu žadatele o hypoteční úvěr nepřekročila devítinásobek jeho ročního čistého příjmu. Mluvíme o tzv. parametru DTI.

Dalším parametrem, který nově posuzuje bonitu žadatele, je tzv. DSTI. Ten stanovuje, že žadatel o hypoteční úvěr může na splátku hypotečního úvěru vynakládat měsíčně maximálně 45 % svého čistého měsíčního příjmu.

Nechte si u Matějovy Hypotéky spočítat, jak na tom jste vy, a poraďte se, jakým způsobem ve vašem případě na hypotéku bezpečně a jistě dosáhnout.

Získat a splatit bez zbytečného stresu

Cílem projektu finančního poradenství Matějovy Hypotéky je však hypotéku nejen získat, ale jak již úvod článku naznačil, rovněž, a především v klidu splatit, a nestresovat se neustálým nedostatkem financí. Proto společnost svým klientům pomáhá hledat veškeré možnosti úspor na hypotečních splátkách, úspěšně reinvestovat i vytvářet nutné finanční rezervy. Každý chce dům (na hypotéku), auto (na leasing), dovolenou (na splátky) – pak však mnohdy přichází horší životní etapa a rychlé vystřízlivění z toho, že vše můžeme mít díky úvěrům ihned. Matějova Hypotéka již 10 let pomáhá svým klientům řídit své finance bez fatálních chyb.

Co od Matějovy hypotéky čekat?

Především důvěryhodné a správné informace, dokonalý přehled o úvěrovém i hypotečním trhu a velice nadstandardní osobní přístup. Každý zákazník je jiný a přesně tak finanční odborníci z Matějovy Hypotéky ke svým klientům přistupují. Firma se může pochlubit mnoha kladnými referencemi od svých klientů, kterým pomohla a neustále pomáhá šetřit – ne tím, že by se museli uskromňovat, ale tím, že svůj život a své bydlení financují chytře a s přehledem profesionálů. Levná hypotéka bez průšvihů – to je Matějova Hypotéka.