Česká kvalita tuzemských výrobků směle konkuruje potravinářským závodům v zemích EU. Drůbežářský závod Klatovy obchoduje s více než 3 000 odběrateli z tuzemska i zahraničí s výrobky vlastní produkce. Vybrané produkty si dále mohou zákazníci zakoupit přímo ve dvou podnikových prodejnách v Klatovech. A nyní závod přichází s nekonvenční silvestrovskou novinkou, to, aby trochu ulehčil všem hospodyňkám s přípravami na novoroční hostinu. 

Nový rok. Noc, kdy je i půlnoční obloha posetá zářícími světly ohňostrojů. Lidé zapomínají na vše staré a s radostí vychází vstříc Novému roku. Přímo hýříme nápady na změnu životního stylu, vymýšlíme předsevzetí a jsme tak nějak celkově šťastní a plni naděje. Nesmíme však zapomenout na vydatnou podporu našich cílů v podobě šťavnatého kuřecího masa připraveného od Drůbežářského závodu Klatovy.

Toto speciálně připravené duo pozdvihne už tak vzrušující atmosféru posledního dne v roce. Balení marinovaných mas je speciálně připraveno pro všechny chuťové pohárky. Přijdete si na své, i když Silvestra slavíte s přáteli, či trávíte s dětmi. Výrobek Happy Party myslel na všechny chuťové kategorie. Jedna půlka balení je totiž bylinková pro ty, kteří preferují jemnější chuť a druhá půlka je pikantní, pro ty, co upřednostní něco ostřejšího. Navíc příprava je velmi jednoduchá a nezatěžující. Však, která žena si místo zkrášlování na silvestrovskou oslavu vybere nekonečné stání u plotny? Silvestr je přece dnem oslav a zábavy, ne vaření.

 Kvalitní kuřecí maso z Drůbežářského závodu Klatovy si můžete udělat opravdu snadno a rychle. Tuto nenáročnou vypečenou dvojici jednoduše vyjměte z obalu a vložte do trouby a pečte 30 - 40 min. dle výkonu trouby. Pokud chcete vstoupit do nastávajícího roku poněkud netradičně, můžete maso vložit na gril a řádně ogrilovat. Díky marinádám již nebudete potřebovat olej, a pokud je vaším novoročním předsevzetím shodit pár kil, tak už teď si vedete.

Díky praktickému plastovému balení je snadné ho v lednici uskladnit. Uvnitř je celkem 1600 gramů kuřecího masa, takže každý bude mít dost. A ať už je vaše novoroční přání či předsevzetí jakékoli, s tímto kuřecím parťákem ho určitě zvládnete!