Lámete si hlavu nad tím, jak srazit k zemi náklady za tisk? Ušetřit přitom můžete velmi snadno. Stačí využívat výhodné alternativní tonery TOREX, které si v kvalitě nezadají s dražšími originálními náplněmi do laserových tiskáren a přinesou vám i spoustu dalších benefitů.

Ušetříte skoro polovinu nákladů

Laserové tiskárny, stejně jako jejich náplně, patří k těm dražším na trhu. Pokud toho ale tisknete opravdu hodně, z hlediska úspory času a kvality tisku jsou nezbytností.

Říkáte si, že není možné tisknout ve velkých objemech a přitom ušetřit? Dříve nemyslitelné je teď standardem. S alternativními tonery TOREX díky speciální technologii výroby ušetříte až 40 % tiskových nákladů oproti cenám za originální náplně.

Kvalitní alternativa, na kterou jste čekali

Vzpomínáte, že takových pokusů už bylo, a přesto levnější náhražky kvalitou nikdy nenahradily originální tonery? Tak to už s příchodem alternativních tonerů TOREX neplatí. 

Je na ně totiž jednoduše spolehnutí. Jsou vyráběny v České republice, a kdyby se i přesto něco pokazilo, můžete se spolehnout na doživotní záruku.

Věřte zkušeným

TOREX přinášejí na trh odborníci z internetového obchodu OriginálníTonery.cz, kteří díky svým bohatým zkušenostem na trhu s tonery nabízí ve spolupráci s dodavatelem TOREX TONERS na svém e-shopu levnější variantu k originálnímu spotřebnímu materiálu. 

TOREX díky tomu představuje spolehlivé a levné řešení, při kterém se můžete spolehnout na stoprocentní kvalitu a kompatibilitu náplně s tiskárnami nejžádanějších značek.


Foto: OriginálníTonery.cz
Alternativní tonery TOREX - stejná kvalita, lepší cena.

Kde ještě snížíte náklady

Originální Tonery.cz myslí na vše a k dotaženému produktu přidávají širokou nabídku doplňkových služeb. 

nebudete platit za dopravu tonerů. Je zdarma, a to bez ohledu na výši objednávky, typ toneru nebo vzdálenosti vaší adresy. Při případných komplikacích vám také odpadne dlouhé čekání na nové tonery. Výměna bude provedena do 24 hodin.

A co s prázdným tonerem?

Ať už jde o originální či alternativní náplně, využijte služby zpětného výkupu. Zajistíte tak jejich ekologickou likvidaci, uděláte něco pro životní prostředí a ještě můžete získat až 100 Kč za kazetu, případně slevový poukaz.

Při nákupu alternativních tonerů také získáte na své konto spoustu zlaťáků do bonusového programu. A pak se vám hezké dárky jen pohrnou. Chcete další informace? Potřebujete poradit s výběrem toneru? Ozvěte se a vše se dozvíte.