Více pohodlí i bezpečí s novým notebookem

Snad žádné zboží nepodléhá tak rychlému morálnímu opotřebení jako elektronika. Technologický pokrok se posouvá neustále kupředu a starší model notebooku vám může být více na škodu než k užitku. Kromě uživatelského nepohodlí je i velkým bezpečnostním rizikem pro vaše data.

Od 14. ledna 2020 totiž ztrácejí notebooky s Windows 7 možnost aktualizací zabezpečení, kvůli čemu budou mnohem snadněji napadnutelné průběžně se objevujícími hrozbami a útoky hackery. Pokud podnikáte a pracujete s osobními údaji svých zákazníků, vězte, že notebooky s neaktualizovaným operačním systémem nesplňují zabezpečení potřebné pro GDPR.

To jsou patřičné důvody, abyste vyzkoušeli některý z moderních modelů notebooku s nejnovějším operačním systémem Windows 10 doplněným oblíbeným balíčkem MS Office 365.

Překvapí vás nečekanými vychytávkami

Kromě rychlých SSD disků, které zabezpečují pohotový a svižný chod, nové modely oplývají řadou dalších vymožeností. Jsou lehké a na baterii vydrží fungovat dlouhé hodiny – jsou tedy vhodné i pro použití ve vlaku či v kavárně. Díky vylepšenému multitaskingu vás bude práce s nimi mimořádně bavit a oceníte i ovládání hlasem, kdy vám notebook vyhledá požadované informace nebo splní pokyn pustit vaši oblíbenou písničku.

Dotykové nejsou už jen mobily a tablety

I vy jste už někdy omylem automaticky klepli prstem na displej notebooku s přesvědčením, že bude reagovat? Vyberte si některý z modelů notebooků s Windows 10, který už touto možností disponuje. Napište si digitálním perem důležitou poznámku, listujte stranami nebo něco nakreslete. Svět fantazie je přece bez hranic.

Office by neměl chybět

Balíčky MS Office 365 pro domácnosti a MS Office 365 pro jednotlivce vám zajistí skvělou kompatibilitu s novým operačním systémem Windows 10. MS Office 365 disponuje nástroji, které zjednoduší vás rozjetý digitální život.

Udrží důkladný přehled o vašem kalendáři, e-mailech, seznamech úkolů i souborech. Na prvním místě je ovšem zajištění, o které se MS Office 365 postará prostřednictvím lehkého zálohování a dvoufaktorového ověřování.

Alza Neo pro milovníky novinek

A že je koupě nového notebooku velkou investicí? Nemusí…

Se službou Alza Neo můžete mít vždy nejnovější model, a to za zlomek původní ceny. Platíte jen pravidelný měsíční poplatek za pronájem. Vždy tak máte jistotu, že pracujete na tom nejnovějším, co daná řada notebooků nabízí.

Bojíte se, že ho nešťastnou náhodou rozbijete? Nepanikařte. V programu Alza Neo získáváte navíc pojištění proti rozbití a krádeži, a to včetně prodloužené záruky. Ověřte si na webových stránkách Alzy, zda je možné využít program Alza Neo právě na vámi vyhlédnutý model.