Po průzkumu trhu padla volba na RON Software. Pomocí jejich produktů se daly vyřešit všechny záležitosti najednou – a nejen to. Společnost zaujalo také plánování směn a výpočty cestovních náhrad.

Postupně byly ve společnosti implementovány produkty Docházka a Personalistika. V jednotném webovém prostředí v RON Portálu mají zaměstnanci k dispozici svou docházku, přehled naplánovaných směn, mohou si vypočítat cestovní náhradu za služební cestu. Podařilo se také zpracovat import plateb provedených platební kartou na služební cestě a zařadit tyto platby do evidence ke konkrétní cestě.

Distribuce směrnic se provádí centrálně, kdy personalista rozešle dokument dle pracovní pozice, nebo střediska zaměstnancům. Těm přijde automaticky e-mailová notifikace. Přes webové rozhraní se s dokumentem seznámí a potvrdí jeho přečtení. Personalista, případně nadřízený zaměstnance tak velmi snadno získá přehled, kdo se ještě s dokumentem neseznámil.

Plánování směn je kontrolováno na požadované počty zaměstnanců potřebných pracovních pozic na směnách. Plánování směn v ABS Jets podléhá častým změnám a řídí se potřebou jejich klientů.  V případě, že dojde k přeplánování směny zaměstnanci, je mu automaticky zaslán e-mail se změnou.

Hlavní přínosy implementace RON Software by se daly shrnout do následujících bodů:

  • Úspora nákladů na tisk dokumentů
  • Ušetření času při obcházení zaměstnanců a shánění podpisu
  • V jednom systému jsou docházka i personální agendy
  • Ověřování uživatelů RON Portálu v Active Directory – uživatelé si nemusí pamatovat další heslo do systému
  • Pořízení systému za rozumnou cenu

Po úspěšném nasazení docházkového a personálního systému se společnost rozhodla také pro implementaci mzdového systému, která se v těchto dnech rozbíhá.

Profil ABS Jets

ABS Jets je největším českým provozovatelem business jetů s bázemi na letištích v Praze a v Bratislavě. Poskytuje kompletní portfolio služeb privátní letecké dopravy: správu letadel, údržbu letadel a zachování letové způsobilosti, pozemní handling a hangárování, dispečink plánování letů, služby jet charter a brokerage, travel management. 

Profil RON Software

Společnost RON Software v minulém roce oslavila již 25 let své existence. Výsledkem poctivé práce celého týmu je více než 4 000 zákazníků a v systémech jsou zpracovávány údaje více než 500 tisíců zaměstnanců.  O historii společnosti vnikl samostatný web – www.ctvrtstoletispolu.cz

Portfolio firmy tvoří produkty zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů. Vyvíjí vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému. Provádí také outsourcing mezd a vedení účetnictví.

Více informací o společnosti RON Software najdete na www.ron.cz