Značka Narex se pro mnoho kutilů, stavařů, truhlářů, řemeslníků a dalších nadšenců stala synonymem pro kvalitu a poctivou českou práci. Někteří z nich stroje z České Lípy dědí po generace. Narex se snaží tuto tradici ve svých zákaznících udržovat, ale jde i s dobou a pravidelně na trh dodává novinky a inovace jak z řad strojů, tak příslušenství. Největší letošní novinkou jsou 2 modely elektrických řetězových pil vybavených výkonnějším motorem 2 300 W, větší olejovou nádržkou 340 ml a jednoduchým systémem pro napínání řetězu Fast Fix. Lákavá je i cena. Nové řetězové pily jsou v prodeji od 2 990 Kč. Profesionální řemeslníky potěší svinovací metry s mnoha vychytávkami o délkách 3 m, 5 a 8 m. Pro děti jsou připraveny outdoorové svítilny s motivy Halloweenu.


Sada nářadi v praktické kabele LADY TOOL KIT v oblíbených růžových odstínech

Letošní podzim bude ve znamení dárků. Ke každému stroji z 12-ti nabízených modelů si zákazník může vybrat z 5 dárků v hodnotě až 999 Kč. Od kvalitního příslušenství až po dnes již legendární LADY TOOL KIT. Třetí generace dámského ručního nářadí je balena ve stylové a elegantní kabele s praktickou náplní celkem 141 ks rozličného nářadí a pomocného materiálu. Dalším zajímavým dárkem je sada profesionálních šroubovacích nástavců 73-Tool Box MICRO. 73dílná kombinovaná sada pochromovaných bitů a mikro bitů, šroubováků a speciálních nástavců pro každodenní široké využití v běžné i precizní odborné praxi, např. IT, elektro, telekomunikace atd.


1 Sada profesionálních šrouvovacích nástavců 73-Tool Box MICRO

Zákazník může vybírat i mezi průmyslovými vodováhami ANTISHOCK VVX-DOUBLE SET v pouzdře s nastavitelným popruhem. Výhodou této sady 2 vodováh o délce 60 a 120 cm je, že jsou prakticky nerozbitné. Další dárek - akumulátorová svítilna LX LED 270 je ultra lehká a odolná. Mechanická odolnost je zaručena do pádu z výšky 2 m. Posledním nabízeným dárkem jsou rychloupínací svěrky RSX 300-85 DOUBLE SET. Disponují pracovní délkou 300 mm, šířkou čelistí 85 mm a upínací silou až 2 000 N.

 

S Jirkou Poláčkem i celým týmem Narex se můžete potkat na litoměřickém veletrhu Zahrada Čech, který se koná od 13. do 21. září 2019. Na venkovní ploše si můžete vyzkoušet a prohlédnout kompletní sortiment zboží značky NAREX Professional Tools.

Kompletní nabídku naleznete na www.narex.cz/akce nebo u autorizovaných prodejců.

Marketing Narex (Iša)


Pečeť Autorizovaného prodejce Narex