Serfaus-Fiss-Ladis. Sluneční terasa Tyrolska

Nádhernému údolí horských vesniček Serfaus, Fiss a Ladis se přezdívá sluneční terasa Tyrolska. „Kromě slunečného počasí na vás čeká výborné lyžařské zázemí. Nadchne jak úplné začátečníky, tak zkušené sportovce. Hlavně vaše děti se tu budou mít jako v ráji – středisko má nejlepší dětské parky v Alpách," popisuje travel designer Filip Pačes. Ubytovat se můžete například v rodinném, tradicí prověřeném hotelu Schlosshotel Fiss, hned vedle sjezdovek. Mají zde bezchybný servis a výborné wellness centrum.


Serfaus, Fiss a Ladis se přezdívá sluneční terasa Tyrolska.

Zillertal 3000 vás ohromí

Údolí Zillertal vás ohromí. Korunou obrovské lyžařské oblasti je ledovec Hintertuxer Gletscher, kde se dá lyžovat celý rok a navíc si zde užijete výhled z panoramatické terasy. Místní specialitou jsou upravené svahy pro snowboarding a carving, ale najdete tu i mírné sjezdy. Centrem après-ski dění je městečko Mayrhofen. „Jedním z nejlepších hotelů v okolí je Stock Resort. Má veškeré vybavení a díky vřelé, rodinné atmosféře se tam budete cítit jako doma," doporučuje Filip Pačes.


Zillertal vás mimo jiné ohromí svými výhledy.

Dopřejte si v St. Anton a Ischgl

Jednou za čas je potřeba si trochu dopřát a St. Anton i Ischgl jsou pro to ideální destinací. Obě střediska jsou sebe vzdálená jenom 40 minut jízdy a patří k těm nejluxusnějším v celém Rakousku. „Zatímco St. Anton je spíše tradičně orientovaným místem, Ischgl je tepající lyžařské srdce, kam jezdí hlavně mladí lidé,” říká Filip Pačes. „Skvělé ubytování, výborné restaurace i spa najdete v Schlosshotel Ischgl.


Dopřejte si ve střediscích St. Anton a Ischgl.

Jak se nejsnadněji do Rakouska dostat?

Rakousko je z ČR výborně dostupné. Jen za pár hodin můžete být v Alpách. „Svoji dovolenou si ještě více zjednodušíte, když veškeré přípravy necháte na profesionálech. V Exclusive Tours lidem připravíme vše přesně na míru,” uzavírá Filip Pačes.