Jak vlastně diagnostikujete příčinu problému u klienta?

Příčinou současného problému bývá nějaký negativní zážitek v minulosti. Lidský mozek ukládá vzpomínky ve vrstvách. My musíme najít období života dotyčného jedince, kdy se problém objevil poprvé. Vracíme se zpátky do minulosti, někdy až do prenatálního života nebo také do minulých generací. Když se dostaneme k prvotnímu zážitku, odblokujeme ho a tím dojde i k odstranění soudobého problému.

Jak zjistíte, co mne trápilo dejme tomu ve třech letech? Já si žádný problém nevybavuji.

Vy to nedokážete říci, protože si na to nevzpomínáte. My se k tomu dostaneme pomocí svalového testu. Jestliže se vás zeptám, jaký problém jste měl ve třech letech, odpovíte, že žádný. Ale jestliže vás budu testovat, tak váš mozek mi to poví přes vaše svalové napětí. Když se k tomu dobereme přes komunikaci vašeho mozku a svalů, tak poté se vám to vybaví i v paměti. Dorozumívat se s mozkem člověka pomocí jeho svalů je úžasná věc.

Jste známá, jako člověk, který již pomohl mnoha lidem, můžete jmenovat některé vaše VIP klienty?

Metodu provozuji již dvacet let a mezi mými klienty jsou osobnosti nejen politického, ale i uměleckého života. Nerada bych však někoho jmenovala, s ohledem na lékařské tajemství. Nerozlišuji mezi VIP klienty a klienty, kteří přijdou do poradny. Mohu ale říct, že se v poradně vystřídali např. herci Národního divadla, politici i umělci ze showbyznysu. Největší radost mi však vždy udělá, když pomohu s problémy dětem a vidím jejich rozzářené oči.

Jste obyčejná ženská, nebojíte se vnořit do džungle politiky?

Nebojím. Jsem opravdu obyčejná ženská, ale v životě jsem již čelila tolika nesnázím a příkořím, že doufám, že to zvládnu. Sázím na slušnost a poctivost a ono se mi to v dobrém vrací.