Letošní jaro má ale jednu zásadní změnu. Každý zákazník si odnese dárky hned dva! První je daný. Automaticky k nákupu jednoho z osmnácti nabízených strojů získá každý zákazník PŘENOSNOU TAŠKU NA NÁŘADÍ TB15 Handy. Druhý dárek je dle výběru. Konstrukce tašky, jejíž nedílnou součástí je vyztužené dno, je vyrobena z pevné a odolné tkaniny. Otevřený korpus je prostorný pro snadný přístup k uloženému nářadí a příslušenství. Hodnota tašky TB15 Handy o objemu 15 l je 490 Kč. Samostatně je neprodejná, zato je zcela zdarma ke každému zakoupenému stroji z akční nabídky TOOL MIX.

Zdroj: Narex s.r.o.

JEDEN DÁREK NESTAČÍ

Dárků není nikdy dost, a proto v rámci jarní akční nabídky ke každému zakoupenému stroji získáte další dárek v hodnotě 790 Kč nebo 990 Kč. Vždy se jedná o kvalitní příslušenství, které využijete nejen v dílně či garáži, ale i kdykoliv ve volném čase nebo sportu.

Sada profesionálních ručních šroubováků 34-Tool Box

Tato sada by v žádné dílně neměla chybět. 8 nejpoužívanějších CrV ručních šroubováků, 5 mikrošroubováků, 20 bitů a magnetický držák bitů. To celé v praktickém a přehledném organizéru, který je možné uložit do pracovního stolu nebo zavěsit na zeď.

Zdroj: Narex s.r.o.

Sada profesionálních ráčnových šroubováků 5in1 ERS EASY

Při šroubovávání polic v dílně nebo jemnější práci se hodí ráčnové šroubováky. V praktickém pouzdře na opasek najdete ergonomický šroubovák s ráčnovým mechanizmem (72 zubů) a sadu pěti vyměnitelných nástavců z vysoce kvalitní nástrojové oceli S2 pro přesné dotahování a povolování jednou rukou.

Zdroj: Narex s.r.o.

Sada víceúčelových pracovních rukavic 6-SET WG/FG
Bezprsté rukavice FG-L

Vhodné pro různá odvětví a činnosti vyžadující 100% cit v prstech, od sportu po práci na zahradě. Elastická spandexová tkanina, ze které jsou rukavice vyrobeny, vyniká vysokou obratností a flexibilitou. Odolné dlaňové partie jsou opatřeny materiálem z prodyšné syntetické kůže a polstrováním materiálem EVA.

Zdroj: Narex s.r.o.

Pracovní rukavice WG-XL
Flexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design rukavic ve spojení s provedením z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK nabízí pohodlí a přesnost při práci.

Zdroj: Narex s.r.o.

Multifunkční SLIM LED svítilna
FL LED 3 M

Štíhlá a odolná konstrukce svítilny je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Svítilny Narex jsou oblíbené hlavně díky toku světla. Nevytváří světelný kužel, ale světlo se rozptýlí do všech stran. To je výhodou hlavně v mlze nebo snížené viditelnosti.  Je odolná proti vodě a nárazu.

Zdroj: Narex s.r.o.

Mobilní skládací přepravka PNR Cart 70
Bytelná skládací přepravka s nosností až 70 kg! Ideální pomocník pro řemeslo i volný čas. Teleskopické madlo a gumová kolečka zaručují snadnou manipulaci a transport. Skvělá nejen do dílny, ale třeba i na nákup. Objem rozložené přepravky je 46 litrů.

Zdroj: Narex s.r.o.Zdroj: Narex s.r.o.

Dva dárky ke každému zakoupeného stroje z akční nabídky TOOL MIX jaro 2020 žádejte u svého prodejce. Akční nabídka je platná od 1. 3. do 31. 5. 2020. Více na www.narex.cz/akce. Uvedené ceny jsou doporučené, u jednotlivých prodejců se mohou lišit. Kompletní servis a poradenství hledejte u autorizovaných prodejců Narex nebo na www.narex.cz