Plánujete, kam si pojedete příští víkend zalyžovat nebo co budete na jaře sázet na zahradě? Možná vás překvapí, že v zimních měsících byste měli myslet i na to, jak letos strávíte léto. Právě teď je totiž ten nejlepší čas rozhodnout se, zda si léto užijete daleko lépe než loni!

Recept na perfektní léto? Známe ho!

Celý rok trávíte v práci a tak není divu, že si chcete pár týdnů letní dovolené jaksepatří vychutnat. Jenže recept na to nejlepší léto spočívá v tom, že si můžete užívat vodní radovánky naplno i poté, co se vrátíte zpátky domů z chalupy nebo z dovolené v Chorvatsku.

Ne, nemáme na mysli přeplněná veřejná koupaliště, na kterých není v sezóně k hnutí ve vodě ani na souši. Zapomeňte na davy a dopřejte si luxus soukromého bazénu, ve kterém můžete pohodlně relaxovat kdykoliv se vám zachce. Zpestřete si letní večery bazénovou party s přáteli nebo romantickým koupáním ve dvou a užívejte si nejoblíbenější období roku opravdu naplno od rána až do noci!

Nečekejte na jaro a předběhněte ostatní

S nakupováním nových plavek sice ještě můžete chvíli počkat, ale s pořízením nového bazénu raději neotálejte. Zatímco mimo sezónu se dodací doba bazénů na míru pohybuje okolo dvou měsíců, od jara se může kvůli velké poptávce pořádně protáhnout. A není nic horšího, než když vaše zahrada i uprostřed léta stále vypadá jako rozkopané staveniště – a vy musíte donekonečna vysvětlovat zklamané rodině, proč jste nestihli vše potřebné zařídit včas.

Ušetřete desítky tisíc díky dárkům od ALBIXON

Rádi dostáváte k nákupu drobné dárky zdarma? A co teprve dárky v hodnotě desítek tisíc korun! Přesně takové na vás do 15. února čekají na každé pobočce ALBIXON. Těšit se můžete na výkonné tepelné čerpadlo pro ohřev vody v bazénu, díky kterému se snadno vykoupete v příjemně teplé vodě i brzy ráno, pozdě večer nebo za chladnějšího letního počasí. V našich zeměpisných šířkách se bez bazénového čerpadla prostě neobejdete – tak proč si jej nepořídit zadarmo?

Zažijte léto delší než tři měsíce

Milujete léto? Abyste si mohli užívat letních radostí téměř po celý rok, nemusíte patřit mezi otužilce, kteří se rádi koupou v ledově studené vodě. Stačí jen zkombinovat tepelné čerpadlo se zastřešením bazénu a můžete si zaplavat v příjemně teplé vodě na jaře i během podzimu.


S Albixonem máte k vlastnímu bazénu blízko

Zastřešení se v žádném případě nevyplatí odkládat až na příští sezónu. Váš bazén by byl letos po většinu roku nevyužitý a měli byste daleko víc práce se zajištěním čistoty vody i bezpečnosti dětí či domácích mazlíčků při pobytu na zahradě. A příští rok byste navíc museli okolí bazénu znovu rozkopat!

Každého, kdo si k novému bazénu ihned objedná i zastřešení, teď ALBIXON odmění dalším dárkem – solární sprchou. Zapomeňte na sprchy s ledově studenou vodou, které znáte z veřejných koupališť. Se solární sprchou se před vstupem do bazénu můžete opláchnout příjemně teplou vodou, ohřátou zcela zdarma a ekologicky sluneční energií. Bazénový set se vším všudy se zkrátka vyplatí.

Využijte zimu nejen k lyžování

Neodkládejte pořízení bazénu na poslední chvíli a přijďte do nejbližší pobočky ALBIXON do 15. února. Jen tak totiž dostanete bazénové vybavení v hodnotě desítek tisíc zcela zdarma – a navíc budete mít jistotu, že si váš nový bazén pořádně užijete už od prvního teplého dne.

Více na www.albixon.cz/az-se-leto-zepta