Máte modelkovskou postavu?  Pak není problém

Asi nejjednodušší situaci budou mít ženy, jejichž proporce prakticky korespondují s modelkami. Plavek v takovémto provedení je spousta a nebude vadit ani absence jejich vyzkoušení. Ta je na internetu samozřejmostí. Hodně důležitou roli hraje zejména druh plavek a samotný střih. My se na obojí podíváme podrobněji. Upozorníme ale i na další aspekty.

Dvoudílné, nebo jednodílné?

První velmi důležitá otázka. Záleží hodně na tom, za jakým účelem budete plavky používat. Jednodílné plavky se tradičně nakupují hlavně tehdy, když je zapotřebí zakrýt nějaké neduhy vlastní postavy. Jednodílné plavky se hodí v podstatě všude. Mít je můžete na plovárně, u moře nebo třeba i doma u bazénu. Tradičně se využívají také při sportovním kondičním či závodním plavání. U dvoudílných plavek je situace složitější a dovolit si je mohou pouze některé ženy.

Jak vybírat plavky dle postavy?

Každá žena je jiná a plavky by měla vlit především podle typu své postavy. My se na jednotlivé zaměříme.

Úzké boky a menší poprsí
Máte tento typ postavy?  Pak se zaměřte hlavně na horní díl. Ten musí být co možná nejvíce výrazný. Výborné jsou nějaké menší třásně, případně volány. Poprsí se opticky zvětší. 

Postava podobající se jablku
U takovýchto postav je zapotřebí naopak dbát na pevnost poprsí a držení jeho tvaru. Hodí se proto plavky s horním dílem disponujícím kosticemi. Spodní díl by měl mít větší lem, případně se vyplatí volit plavky jednodílné. Dnes není problém vyhledat slevové kupóny a pořídit je za zlomek ceny.

Postava podobná hrušce
Široké boky jsou problémem mnohých žen. Optimální je odvést pozornost tak, že zakoupíte velmi pestrou podprsenku. Uvazování v oblasti za krkem napomůže zajistit opticky sousměrnější postavu.

Nakupte si s výraznou slevou!

Pořízení plavek na internetu dnes není nijak složité. Pokud se obáváte absence vyzkoušení, pak vše zahoďte stranou. Vyberete si velikost, plavky koupíte, vyzkoušíte a v případě nutnosti vrátíte. Máte na to 14 dnů, žádný stres. Při nákupu můžete navíc neskutečně ušetřit. Jestliže využijete Aboutyou kupóny dostanete se s cenou hodně dolů!