Kdy se pojistit? Vždy!

Víte, jak nehorázně se vám může při zranění prodražit třeba pobyt na horách? Nebavme se nyní o těžkých až smrtelných úrazech, které snad nepotkají nikoho z vás. Stačí si jen zlomit nohu na těžko přístupném místě, a již byste platili tisíce eur za odvoz vrtulníkem. Na pojištění léčebných výloh se proto opravdu nevyplatí zapomínat. Ostatně i akutní zubařský zásah v cizině vám pořádně ztenčí zásoby. Mějte na paměti, že i výlet k našim slovenským sousedům se již pěkných pár let počítá jako cesta do zahraničí, a sjednejte si cestovní připojištění, i kdyby vám zpáteční cesta měla trvat jen pár hodin. Vlastnictví Evropského průkazu zdravotního pojištění vám vlastně nijak zásadně nepomůže: ano, lékař vás ošetří, ale své služby vám pořádně naúčtuje.

TOP pojištění zaručí, že nezapomenete na nic důležitého

Novinkovým produktem na trhu s cestovním pojištěním je trefně nazvané TOP cestovní pojištění, které vám dá přesně to, co slibuje: balíček, v němž je za co nejvýhodnější cenu (od 11 Kč na den) zahrnuto vše, bez čeho se na cestách neobejdete. Vyhnete se tak placení za zbytečnosti, jež nevyužijete, a přitom se nestane, že zapomenete na některou z důležitých oblastí. Využijete také celého spektra výhod od vyšších limitů přes slevy pro rodiny či studenty až po zajištění asistenčních služeb. Ty se vám budou hodit zvláště tehdy, neumíte-li jazyk dané země. Pomohou vám v jakoukoli denní či noční hodinu, vykomunikují problém s lékařem, poradí, kam jít a jak postupovat.

Vypočítejte si to

Chcete-li se ujistit, zda je dané pojištění skutečně tím nejvýhodnějším ve vaší konkrétní situaci, není nic snazšího, než navštívit stránky www.Top-Pojištění.cz nebo jiný srovnávací portál. Zde si jednoduše zadáte své požadavky a srovnávač vám vygeneruje relevantní nabídky od různých společností. Nabídka aktuálně rozhodně není malá, takže stoprocentně najdete takovou, která vám bude dokonale vyhovovat.

Pojištění pro různé příležitosti v různých podobách

TOP cestovní pojištění je k dispozici pro cesty libovolné délky až do 365 dnů a můžete je uplatnit nejen na prozkoumání Evropy, ale i celosvětově. Nezáleží na tom, zda jedete na dovolenou, nebo vás čeká pracovní cesta či amatérské sportovní soutěže. Pouze profesionální sportovci musí sáhnout po speciálním produktu. Podle toho, jak moc hodláte být na dovolené aktivní, a zda vás zajímá víc než jen pojištění léčebných výloh, budete moci volit ze třech alternativ. Nejvýhodnější a nejkomplexnější je samozřejmě produkt Top, už základní Start ale zahrnuje i asistenční služby a rekreační sporty. Ve variantě Medium se pak k léčebným výlohám přidává i pojištění odpovědnosti za škodu a zavazadel.

Sjednání je snadné

V minulosti snad někoho mohlo od sjednání cestovního pojištění odradit to, že se muselo chodit na pobočku místní pojišťovny, kde často v několika málo otevíracích hodinách stávaly douhé fronty. Dnes už je vśechno jinak. Vše zařídíte z pohodlí domova s pomocí vašeho počítače, a jestliže jste na pojištění nemysleli včas, klidně i z chytrého telefonu cestou na letiště. Stránky obvykle vyžadují pouze vyplnění krátkého formuláře a už můžete platit bankovní kartou či převodem. Celý proces trvá zpravidla méně než pět minut. S tak výhodnými cenami a značnou časovou úsporou by na online cestovní pojištění rezignoval jen málokdo, že? Myslete tedy i vy na zadní vrátka, protože stát se může ledacos.