Vlajkovou loď technologického gigantu Huawei nyní najdete i ve verzi Huawei P9 blue. Neodolatelná modrá barva tak doplňuje portfolio P9, které bylo doteď dostupné ve třech metalických barvách – stříbrné, šedé a zlaté. Stylový Huawei P9 představuje luxus na dosah vaší ruky. Skvělý fotoaparát, čistý industriální design, celokovové tělo a aktuálně i rychlejší nabíjení.

Duální fotoaparát vyvinutý s legendou Leica

Nejvýraznějším rysem modelu P9 je bezpochyby duální fotoaparát dvakrát 12 MPx, který byl vyvinut ve spolupráci s legendární německou firmou Leica. Naplno využívá jejich dlouholeté zkušenosti s fotografií a za pomoci geniálního zpracování obrazů vytváří svým uživatelům zcela nový fotografický zážitek. Výsadou P9 jsou vysoce kvalitní snímky, které je fotoaparát schopný pořizovat s větší rychlostí, stabilitou a přesností, a to i v černobílém provedení. Zatímco jedna z čoček zachycuje pouze barvy, druhá je monochromatická a slouží k zaznamenání světla a obrazů. Samozřejmostí je hybridní ostření za pomoci laseru. Skvělé fotografie můžete pořídit i přední 8 MPx kamerou, která potěší každého nadšence selfie.

Stylové zpracování a rychlé nabíjení zpracování a rychlé nabíjení
Huawei P9 je nejen nabitý technickými funkcemi, ale i jeho designové zpracování je velmi elegantní. Lehké celokovové tělo vyrobené z leteckého hliníku a hranami obroušenými diamantem spolu s kvalitním FullHD displejem dodává modelu P9 velmi luxusní vzhled. Huawei P9 navíc nově disponuje ještě rychlejší nabíječkou, která za pouhých 30 minut nabije kapacitu baterie až na 10 hodin voláni.

Všechna vaše data v bezpečí
Součástí Huawei P9 je také 3D čtečka otisku prstů, zabudována na zadní straně telefonu. Vaše osobní data jsou tak chráněna na té nejvyšší úrovni, kdy při ověřování vaší identity je totiž zkoumána nejen 2D struktura vašeho otisku, ale také hloubka jednotlivých kapilár.

Více informací o Huawei P9 naleznete zde.