Na otázku, na co jsem hrdý, odpovídá jeden ze zaměstnanců ve společnosti Adient: „Málokdo tuší, že za branami našich závodů vyrábíme automobilová sedadla do aut od nižší střední třídy až po luxusní auta. Já osobně jsem hrdý na to, že stavíme sedadla i pro značku Porsche.“(Sedadla pro značku Porsche vyrábí zaměstnanci závodu Adient Mladá Boleslav – Bezděčín.)

Kvalitní automobilová sedadla z českých závodů

Sedadla od společnosti Adient se montují do třetiny všech automobilů vyrobených na celém světě. Každé z nich nese podpis výrobního programu Adient (Adient Manufacturing System). Výsledkem jsou sedadla, která splňují náročné požadavky zákazníků.

Radost z kvalitních výrobků

Adient vyrábí sedadla světové úrovně s využitím nejmodernějších technologií v oboru na základě využití osvědčených postupů. Už způsob, jak závod pracuje s nováčky ve výrobě, naznačuje úspěch výroby. „Noví zaměstnanci začínají v tréninkové zóně, kde se seznamují s materiály, postupy, ale také s firemní kulturou. Postupně jim kombinujeme trénink s ostrou výrobou, až dozrají na plnohodnotného výrobce. Avšak i tehdy mají stále k dispozici trenéra, kterého můžou požádat o pomoc či radu,“ potvrzuje management firmy.

Jeden ze zaměstnanců rovněž potvrzuje, že šikovnost si osvojil od zkušenějších kolegů díky tomu, že se mu dostatečně dlouho věnovali. „K mým kolegům chovám respekt, líbí se mi, s jakou lehkostí postupně skládají jednotlivé sedačky. My v Adientu jsme naučeni soustředit se na jednotlivé kroky, abychom předali sedačku dalšímu kolegovi včas a v požadované kvalitě. Když pracuji na výstupní kontrole, těší mě, že mohu hotové a kvalitně poskládané sedačky uvolnit k zákazníkovi.“

Sedadlo rozhodne, zda se v autě budete cítit dobře

Společnost Adient investuje prostředky do vývoje automobilových sedadel tak, aby došlo k vyvážení komfortu a bezpečnosti pro koncového zákazníka. Zároveň je společnost certifikovaná dle mezinárodních standardů ISO, CCC a IATF 16949, což znamená, že vyrobená sedadla splňují všechny požadavky na jejich bezpečnost a kvalitu.

 "Jsem rád, že se mohu osobně podílet na výrobě toho, co zákazník ve svém novém autě opravdu vnímá. Protože právě sedadla ovlivňují to, zda se mu bude jezdit pohodlně a bezpečně," dodávají zaměstnanci firmy Adient.