Po sérii workshopů ve 2016 bude projekt pod názvem „ENVI přístup je IN" probíhat i letos, tentokráte v obchodním centru ATRIUM v Hradci Králové ve dnech 23. a 24. 2. Spolu s projektem „ENVI přístup je IN" bude představena i čistá mobilita v rámci organizace Dopravního podniku města Hradec Králové, která bude informovat o hradecké MHD, o možnostech odbavení a tarifech v MHD. Budete mít možnost si zde nechat vystavit či dobít městskou kartu. Zájemci o pracovní pozici řidič/řidička MHD zde získají informace o této profesi a podmínkách nástupu do pracovního poměru.

Projekt „ENVI přístup je IN" seznamuje veřejnost s prvky čisté mobility ve městě a v kraji. Občané mají možnost seznámit se s pojmy jako elektromobilita, bikesharing či se dozvědět více o hradecké MHD. Již nyní se můžete těšit na čistou mobilitu, která vám bude představena formou soutěže s věcnými dary.

Pro další informace navštivte www.cistamobilita-hradec.cz. Zde naleznete termíny a místa konání seznamovacích dnů, kterými jsou 23. a 24. 2. v prostorách obchodního centra ATRIUM.

Projekt „ENVI přístup je IN" je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR a Ministerstvem životního prostředí