Hotel Rustikal  je originálně zrekonstruovaný selský statek, který se nachází v klidném městečku Horní Cerekev, uprostřed krásné přírody na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy.

 

Rozsáhlá rekonstrukce proběhla v roce 1996. Budova slouží jako hotel a restaurační zařízení s celoročním provozem. Hotel je oblíbený pro svoji neopakovatelnou atmosféru. Hosté mohou využívat restauraci, salonky a letní terasy nejen pro příležitostné posezení, ale i k různým společenským akcím - obchodní jednání, promoce, svatební hostiny, oslavy, výstavy, firemní prezentace, semináře apod.

 

V letním období lze provozovat turistiku a cykloturistiku po trasách procházejících okolní nádhernou krajinou. Ideální místo pro milovníky klidu a přírody. Můžete si rovněž vyzkoušet řídit terénního amerického Hummera H2. V nabídce máme možnost návštěvy naší farmy, kde se kromě ježdění na koních, z vás může na pár hodin stát farmář  - zootechnik, agronom, traktorista, včelař nebo chovatel koní  a můžete si tak vyzkoušet tato povolání na vlastní kůži. V této souvislosti umožňujeme i prohlídky pastvin. Lákavá může být  pro někoho i exkurze do naší sesterské sousední oříškárny. Tam vám nabídneme k ochutnání čerstvě napražené oříšky jako kešu, mandle, lískové ořechy, arašídy a další. Oříšky si můžete taktéž zakoupit v hotelu na recepci.