Hotel Gong Vám nabízí celoroční ubytování i stravování za optimální poměr ceny a kvality v pokojích typu business, economy, lowcost pokojích a apartmánech. Součástí hotelu je také prezidentský apartmán, ve kterém byl ubytován i pan Václav Havel, bývalý prezident ČR.

Své chuťové buňky můžete uspokojit ve stylové restauraci Valašské jizbě anebo Hotelové restauraci s celkovou kapacitou 60 míst, která nabízí zážitkovou gastronomii pro vás, kteří máte rádi delikatesní pokrmy. Čeká zde na vás nadstandardní servis příjemného personálu a výběr jídel z krajových valašských specialit za velmi přijatelné ceny. V letních měsících můžete posedět u oběda či kávy se zákuskem na venkovní terase.

Prostory Hotelu Gong je možné využít také pro pořádání jak soukromých, tak firemních akcí nebo školení. V celém hotelu je WIFI připojení k internetu zdarma. Pro přepravu do hotelu a po jeho okolí můžete využít hotelový minibus. V případě, že přijedete vlastním autem, je vám k dispozici hotelové parkoviště přímo u hotelu.

Hotel Gong je provozován nově společností ISMM Gastro & HOTEL GONG s. r. o., která je součástí skupiny ISMM.