Hotel Aqualand Inn leží na jižní Moravě, přímo u novomlýnské přehrady a najdete zde vše, co k pořádné dovolené patří. Komfortní ubytování, špičková péče, jedinečný výhled na Pálavu, nekonečné možnosti výletů, a navíc je hotel součástí komplexu Aqualand Moravia. Z postele přímo do aquaparku to tak budete mít jen pár kroků! Návštěvníci hotelu mají možnost v rámci ubytování využít areál Aqualandu Moravia a užít si tak všech 14 bazénů, 20 tobogánů a atrakcí, doprovodný animační program nebo osvěžující drinky na Pool baru.

Svým návštěvníkům nabízí Aqualand Inn komfort a jedinečnou péči. Na své si zde přijdou nároční klienti, rodiny s dětmi i páry, které touží po relaxu. Ubytování si můžete zvolit z několika kategoriích pokojů a apartmánů různých úrovní, a to v několika variantách. Ať už si zvolíte variantu pouze se snídaní nebo variantu se vstupem do aquaparku, vždy budete spokojení. Vyplatí se sledovat webové stránky hotelu www.aqualandinn.cz , kde se pravidelně objevují akce na ubytování, zvýhodněné pobytové balíčky a slevy.

Ideální pro rodiny s dětmi jsou APARTMÁNY. Kapacita luxusních apartmánů je 5 osob s možností zapůjčení dětské postýlky. Každý apartmán má svůj vlastní kuchyňský kout, sociální zařízení, terasu se zahradním nábytkem nebo třeba klimatizaci, která je za horkých letních nocí na jižní Moravě zásadním vybavením pro spokojený spánek. Vydatnou snídani si vychutnáte v Lobby baru nebo na přilehlé terase, ze které je nádherný výhled do okolí na Pálavu a Mušovská jezera a vaše děti zase nadchne dětský koutek. Po snídani pak můžete vyrazit na výlet po jedinečné krajině pálavských vrchů. Ať už si zvolíte cyklovýlet po okolí, vyšlápnete Pálavu nebo navštívíte Mikulov či Lednicko-valtický areál, budete nadšení a plní zážitků. Spoustu zážitků a dobrodružství si určitě užijete i v aquaparku, který nabízí nepřeberné možnosti nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Hotel Aqualand Inn pravidelně vylepšuje služby pro své klienty. I pro tuto letní sezónu chystá spoustu zajímavých novinek. Došlo k rozšíření několika pokojů kategorie SUPERIOR, pokoje jsou dvoulůžkové a některé s možností přistýlky. Pokoje kategorie SUPERIOR mají k dispozici klimatizaci, luxusní kosmetiku, hotelové přezůvky a župany. Najdete je jak v přízemí, tak i v prvním patře hotelového domečku. Standardně mají k dispozici vlastní sociální zařízení nebo třeba terasu s posezením. Další vylepšení získá i terasa Lobby baru. Na léto dojde k jejímu zastřešení a vy si tak můžete vychutnat snídani venku s výhledem na Pálavu, i za méně příznivého počasí. Vyrazit na dovolenou ve dvou do nově rozšířených pokojů SUPERIOR, vychutnávat si lákadla jižní Moravy, užít si relax v Aqualandu Moravia a večer popíjet vínko s výhledem na Pálavu, to jsou je lákadla, kterým se jen těžko odolává. Tak neváhejte a naplánujte si jedinečnou dovolenou na dosah v hotelu Aqualand Inn na jižní Moravě!