Neustále se rozrůstající nabídka

Stagnace je to nejhorší, co může firmu potkat. Kamionová a autobusová doprava Šindelář Spedition s.r.o. si je této skutečnosti dobře vědoma, a proto nikdy nepřestává pracovat na zlepšování služeb a rozšiřování vozového parku. Jednou z největších devíz společnosti je vlastní know-how kontrol a analýz, jejž doplňuje zavedený systém řízení kvality.

Konkurenci válcuje také rozsáhlým vozovým parkem. Aktuálně v něm najdete až 150 tahačů, 160 návěsů a 10 cisternových souprav renomovaných značek, jako jsou MAN, DAF či Volvo nebo Mercedes. Jednou ze specializací společnosti je rozvoz potravin včetně zboží, které vyžaduje cisternové či chladírenské skříňové návěsy.

Výborné zázemí

Kamionová doprava Šindelář Spedition s.r.o. v současnosti sídlí ve vlastním areálu o rozloze 4 ha, kde se nachází veškeré potřebné zázemí od rozsáhlých skladišť přes administrativní a servisní budovy až po čerpací stanici. Perfektně funguje i technická podpora. Síť dispečerů neustále sleduje veškerá vozidla prostřednictvím mobilních telefonů a GPS systémů. K ještě lepším službám napomáhá nejnovější software, konkrétně dopravní a referenční systémy. Vše doplňuje starost o bezpečnost - vozidla jsou vybavena alarmem a na náklad se vztahuje pojištění až do 15 mil CZK.

Široké spektrum služeb

Nalézt vše potřebné na jednom místě výrazně šetří čas - nejen proto se klienti k firmě Šindelář spedition s.r.o. rádi vrací. Co všechno vám zde nabídnou? V areálu poskytují špičkový servis nákladních a užitkových vozů i autobusů - lakovnu, karosárnu, pneuservis, opravy všeho druhu i diagnostiku. Provozují zde také myčku těchto rozměrných vozů včetně čištění interiéru nebo 24hodinovou asistenční službu. Na zdejší čerpací stanici můžete doplnit kvalitní palivo, ať už využíváte vozidel od firmy Šindelář, nebo nikoliv. Poslední, avšak neméně důležitou položkou je pak prodej tahačů, návěsů a nejrůznějšího příslušenství.