V tom případě pro vás máme skvělý tip, kterým pod stromečkem zaručeně oslníte! Na Kreativ marketu, který proběhne během Stříbrných vánočních dnů 13. - 16. prosince v areálu výstaviště PVA Letňany, ho můžete sami vyrobit na workshopu s Kartoons. Workshopem vás provede Ing. Arch. Vojtěch Beránek, zakladatel Kartoons studia, a vy si z něj odnesete luxusní stínidlo na lampu vyrobené z kartonu.

Design, ekologie, recyklace, to je Kartoons

Kartoons je mladá česká společnost, která se zabývá, jak již samotný název napovídá, výrobou designového a ekologického nábytku z recyklované papírové lepenky. Kromě nábytku, který je vlajkovou lodí společnosti, stojí za pozornost třeba stojan na láhve s vínem či kartonová stínítka. Hodí se do každého interiéru a díky neotřelému nápadu se stávají středem pozornosti. Vyrobte takto unikátní designový kousek pro sebe nebo někoho z vašich blízkých, garantujeme vám, že takový dárek ještě nedostali!

Kartoons na Kreativ marketu

Pokud i vy patříte mezi milovníky neotřelého designu, nebo zkrátka hledáte něco nového a nápaditého, zastavte se na Kreativ marketu v pátek 14. prosince a vyrobte si během tříhodinového workshopu své vlastní luxusní stínidlo z kartonu - originální a designový dárek, který nikde nekoupíte. Všichni totiž víme, že nejlepší dárky jsou ty s láskou vyrobené.

Své místo si co nejdříve zakupte na e-shopu Kreativ.