Je to opravdu revoluční zařízení na oboustranný překlad hlasu (textu, vět, slov) v reálném čase. Langie překladač vět a textů je určen pro všechny od těch nejmenších až po starší lidi. Nezáleží na tom, zda jste méně technicky zdatný. Je navržen tak, aby ho zvládl ovládat opravdu každý. Žádné složité nastavení, ovládání je intuitivní pomocí 1" dotykového displeje. Samotné menu překladače je dostupné také v českém jazyce. Kapesní překladač Langie se vejde do kapsy nebo dámské kabelky, takže jej můžete vzít všude sebou.

překladač onlineZdroj: Media Leaders s.r.o. www.langie.sk
překladač online

Velkou výhodou také je, že už nemusíte instalovat žádné složité aplikace v mobilu určené na překlad, registrovat Vaše osobní údaje a muset komunikovat s cizí osobou tak, že jí svěříte svůj telefon, což celou situaci dělá velmi nekomfortnou. A při tom všem se bát, jestli Vám ten mobilní telefon náhodou neukradne. Pro hlasový překlad přes Langie stačí stisknout jedno tlačítko a můžete začít mluvit. Po přeložení textu se hned spustí hlasový překlad, který máte možnost zkontrolovat iv textové podobě na LCD displeji zařízení ve svém i cizím jazyce. Na výběr máte až 52 podporovaných jazycích. Elektronický překladač řeči Langie podporuje překlady z angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, rumunštiny, ukrajinštiny a další do češtiny.

elektronický překladač  LangieZdroj: Media Leaders s.r.o. www.langie.sk
elektronický překladač  Langie

Už nemusíte panikařit a bát se, pokud se vám podaří ztratit se, nebo řešit nějaký jiný problém v zahraničí při Vašich cestách či práci. Jazykovou bariéru elegantně odstraní překladač Langie, který překládá Vaše věty extrémně rychle a komunikace je díky tomu zcela plynulá.

Kromě překladu má Langie mluvící překladač i více jiných funkcí využití. Jednou z dalších funkcí je hlasové vyhledávání obrázků. Pokud se nacházíte ve větší skupině, můžete využít funkci skupinového tlumočníka. Stačí když si spárujete váš Langie se dvěma a více překladači ostatní uživatele online přes wifi a tak může řeč průvodce nebo tlumočníka zprostředkovat najednou více lidem v jejich rodném jazyce. Také si v něm můžete přehrát soubory, jako např. videa, obrázky či hudbu

překladač mluveného slovaZdroj: Media Leaders s.r.o. www.langie.sk
překladač mluveného slova

Pokud se chcete učit cizí jazyk, nebo se v něm ještě zdokonalit již nemusíte navštěvovat nákladné jazykové kurzy. Máme pro vás řešení díky funkci výuky jazyka. S touto funkcí žádný jazykový kurz nebudete potřebovat, Langie Vám pomůže naučit se nejpoužívanější fráze na běžnou komunikaci na dovolené, případně na služební cestě.

Investice do tohoto překladače sice není nejmenší, ale znalost jazyků je brána do světa, takže určitě se vyplatí.

Zdroj: Youtube

Pro více info navštivte stránky distributora pro CZ a SK: https://www.langie.cz