Závod čekají další investice

Nadnárodní společnost Henniges, jejíž sídlo najdete v USA, se do hranického závodu chystá i nadále investovat. Doposud na rozvoj společnosti dala přes miliardu korun, dalších několik stovek milionů český korun se chystá proinvestovat v letošním roce. 

Zdroj: inzerce

Těsnění dveří a skel

Výrobní program závodu je zaměřen výhradně na dodávky pro automobilový průmysl. Jedná se o výrobu těsnění dveří, kapot, okenních skel a obstřiků. Těsnění se vyrábí z termoplastických elastomerů či pryže. Právě zkušenosti, invence a zaujetí českých specialistů vedlo vedení v USA k rozhodnutí, že je český tým globálním kompetenčním centrem pro extruzi termoplastických materiálů.

Hranický závod se dále interně soustředí na vývoj alternativních materiálů, které pomáhají zvýšit konkurenceschopnost místních výrobků, zlepšují vlastnosti produktu a také šetří přírodu. Snaží se zde totiž využívat ve vysoké míře recyklace materiálů.

Nejen v této oblasti je firma vlastníkem několika patentů, které umožňují nabídnout zákazníkům velmi výhodná řešení těsnění bez kompromisů ve funkčnosti či kvalitě dílu. Velmi úzce spolupracuje s univerzitami a výzkumnými zařízeními v Německu a v České republice.

Celoživotní vzdělávání až na prvním místě

Jednou ze silných stránek Henniges je celofiremní vzdělávání a výměna zkušeností. Zkušenosti se tady předávají otevřeně nejen v rámci jednoho závodu, ale i globálně. Znalosti si vyměňují experti na globálních schůzkách, kde mají specialisté z českého závodu velmi respektovanou pozici.

Zdroj: inzerce

Pracovní výzvy

Pro náročné úkoly a další rozvoj je třeba mít kvalitní, šikovné a zodpovědné zaměstnance. Také proto se momentálně rozšiřují a doplňují hlavně řady kolegů ve výrobě. Pokud máte i vy zájem se k naší společnosti připojit, budete vítáni na osobní schůzce přímo u nás v závodě v Hranicích. Na schůzce se dozvíte více informací o volných pozicích.

Přijďte, volejte, pište. Vaši budoucí kolegové se na vás již teď těší.

Tel: +420 581 644 822

E-mail : info@henniges.cz

www.henniges.cz