Po úspěšném posledním ročníku se pořadatelé museli vypořádat s otázkou rozšířeni prostor. Kromě Národního domu na Vinohradech bude FOTOEXPO 2018 probíhat také v Arcibiskupském gymnázium, které se nachází naproti. V budově gymnázia se představí například Viktor Mácha, kterého fotografie si kladou za cíl jediné - objektivní dokumentaci krásy těžkého průmyslu a nenávratně mizejících technologických procesů spjatých s výrobou a zpracováním kovů. Je totiž možné, že naše generace bude jednou z posledních, která tento fascinující svět temně dunících továrních hal  na vlastní kůži pocítí. 

Zdroj: Asset Media

Pro příznivce zachycení krás ženského těla jsou připraveny workshopy aktu Jana Černého a Artura Masného, Jána Hronského nebo fotografky Barbory Lazarczykové, která fotí především pro soukromou klientelu.

V programu FOTOEXPO 2018 je také dalších 60 besed, workshopů a audiovizuálních projekcí. Na veletrhu rovněž představí své novinky více než 60 předních značek fotografické techniky a příslušenství.

Novinkou letošního ročníku je sekce Cestovatelská fotografie, která představí jedinečné zážitky zachycené odvážnými fotografy. Čekají na vás poutavá vyprávění z putování po Marockých pouštích nebo chladným Norskem. K dispozici budou také tematické fotografické scény s možností volného fotografování exotických a glamour modelek, MISS FOTO 2018, slavnostní vyhlášení výsledků fotografické soutěže FOTOTALENT 2018 a mnoho dalšího.

Zdroj: Asset Media

Podrobné programové schéma a informace k jednotlivým workshopům a besedám je k dispozici na webu www.fotoexpo.cz

Základní vstupenku za zvýhodněnou cenu zakoupíte v předprodeji za 290 Kč.

FOTOEXPO 2018 se koná 20. října 2018 v Praze. Sledovat aktuality můžete také na Facebooku a Instagramu.