Na jednom z největších stavebních veletrhů v České republice naleznete široký výběr produktů spojených s bydlením. Načerpáte zde inspiraci, jak si vylepšit dům a zahradu, jak naplno využívat terasu po celý rok a setkáte se zde i se známými herci, zpěváky a sportovci.

Veletrh For Arch se koná od 20. do 24. září v pražských Letňanech a srdečně vás na něj zve společnost ALUKOV, tradiční český výrobce posuvných zastřešení. „Přijďte si prohlédnout zastřešení terasy CORSO i zastřešení bazénů a vířivých van na expozici ALUKOVu, která se nachází v hale 2, stánku 06. Kromě široké nabídky zastřešení pro vás máme nachystaný i bohatý doprovodný program s oblíbenými herci a zpěváky z divadla KALICH. Ti si pro vás připravili ukázky představení, ve kterých uslyšíte hity z úspěšných muzikálů Pomáda, Horečka sobotní noci a také písně skupiny Elán z muzikálu Osmý světadíl," říká Mgr. Zdeněk Kohák M.B.A., marketingový ředitel společnosti ALUKOV a.s. V sobotu 24. září budete mít navíc možnost setkat se na autogramiádě s olympijským vítězem Alešem Valentou. Podrobný program vystoupení naleznete na stránkách společnosti ALUKOV.

„Naši zkušení prodejci vám na veletrhu představí různé druhy zastřešení a navrhnou vám způsoby, jak je variabilně využívat. Například s posuvným zastřešením CORSO můžete dle potřeby v chladných měsících terasu plně uzavřít a udělat si z ní zimní zahradu, kterou ovšem budete moci na rozdíl od pevných konstrukcí kdykoli plně otevřít a získat zpět běžnou terasu," dodává Zdeněk Kohák.

Nízké, téměř neviditelné, zastřešení bazénu TERRA, Autor: Alukov a.s.

Novinky v zastřešování

ALUKOV představí na veletrhu kromě oblíbených produktů také své letošní novinky. Jednou z nich je i nejnižší zastřešení bazénu od ALUKOVu nazvané TERRA, které téměř kopíruje povrch terénu. V uzavřené poloze umožňuje ničím nerušený výhled do zahrady a okolí bazénu. V otevřené poloze je to decentní, na prostor nenáročné zastřešení, které je v moderní architektuře nejvíce žádané. Jednokolejnicový systém zastřešení TERRA zaručuje bezbariérový přístup ze třech stran bazénu, je snadný na údržbu a nenáročný na místo.

Zastřešení TERRA ocení všichni, kdo chtějí „neviditelné" zastřešení s viditelnými benefity, jako je ochrana vody před nečistotami, regulace teploty vody a zamezení nechtěnému pádu do bazénu.

Zastřešení terasy CORSO ULTIMA s maximem proskleného prostoru nabízí dokonalé spojení se zahradou, Autor: Alukov a.s.

Další novinkou je model zastřešení terasy CORSO ULTIMA s rovnými prosklenými plochami, které umožňují čistý a ničím nerušený výhled do zahrady. Prosklené výplně zbavené nadbytečných sloupků umocňují prostorný dojem a zároveň splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Zastřešení je vybaveno pohodlným ovládáním a je možné dokoupit řadu užitečných doplňků, jako například moskytiéru, stínění ve střeše i bocích nebo vlastní vchod pro domácí mazlíčky.

ALUKOV, jak je již u této společnosti zvykem, udává nové trendy v zastřešování a moderní architektuře, což potvrzuje i zisk ZNÁMKY KVALITY pro zastřešení CORSO, kterou uděluje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství. Kladně hodnotí zastřešení i spokojení zákazníci, jejichž videorecenze si můžete prohlédnout na stránkách ALUKOVu.

Kdybyste veletrh For Arch nestihli, můžete si zastřešení prohlédnout a vyzkoušet také na veletrhu Stavotech v Olomouci nebo v showroomech ALUKOVu v Praze v Karlíně nebo v Orli u Chrudimi, kde se vám stejně jako na veletrhu budou ochotně věnovat zkušení odborníci, kteří vám poradí, jaké zastřešení by nejvíce slušelo vašemu domu, zahradě nebo bazénu.

ALUKOV na rozdíl od výrobců sériových krabicových zastřešení vyrábí své produkty vždy na míru a zajišťuje celý dodavatelský cyklus, od zaměření, přes instalaci a servis jedinou společností. Zákazníkům tak šetří čas a peníze za dodatečné úpravy nevhodného zastřešení. ALUKOV tak již více než 20 let dotváří domov.