Přijďte se podívat do nové vzorkovny ve Vsetíně, kterou jsme otevřeli ve spolupráci se společností FIDEM. Prohlédněte si v ní ty nejkvalitnější produkty ze světa obkladů, dlažeb i sanity, načerpejte inspiraci a vytvořte si koupelnu snů.

Mimořádný zážitek při nákupu na 240 m2
Novou vzorkovnu společnosti FIDEM, zařazenou do programu Keramika Soukup Partners, najdete v ulici 4. Května 150. Na 240 m2 si můžete prohlédnout a seznámit se s vybraným sortimentem zboží, prezentovaným zcela jedinečným způsobem. Koncept prodejny vychází z unikátní pražské pobočky Keramiky Soukup - Soukup Experience. Ta má aktuálně také nový web - soukupexperience.cz, na kterém si můžete prohlédnout všechny designové novinky a načerpat další inspiraci.

Spolupráce společností FIDEM a Keramika Soukup
Nová vzorkovna koupelen Keramika Soukup Partners byla otevřena ve spolupráci se společností FIDEM, která se zaměřuje na odborné poradenství při celkové rekonstrukci interiérů i bytových jader a zároveň zajišťuje kompletní servis ve spolupráci s obkladači, podlaháři, instalatéry a dalšími souvisejícími profesemi.

Zdroj: Keramika Soukup

Něco málo o Keramice Soukup
Keramika Soukup je rodinná firma fungující již od roku 1992. Aktuálně má 21 poboček v České republice a 2 na Slovensku. V jejích prodejnách a vzorkovnách najdete inspiraci a zároveň si zde pořídíte kvalitní obklady, dlažbu a koupelnové vybavení do celého domu. Pokud ale ještě nemáte jasnou představu o tom, jak by měla vaše koupelna vypadat, jejich prodejci vám rádi pomohou s jejím návrhem i výběrem vybavení.

 

Zdroj: Keramika Soukup