U nás naleznete nejširší sortiment spojovacího materiálu, nářadí, průmyslových produktů a ochranných pracovních pomůcek. Zakládáme si na špičkové kvalitě a dobré dostupnosti. Můžeme poskytnout dlouholeté zkušenosti a podporu týmu zkušených specialistů.

Kvalitní spojovací materiál a technická pomoc vždy zaručena

Samozřejmě chcete pracovat s kvalitními produkty dodávanými partnerem, který má vynikající technické znalosti a vždy Vám nabídne to správné řešení. Naši odborníci na kvalitu a technologii zaručují kvalitu našeho spojovacího materiálu a rádi Vám poradí. Aby Vám společnost Fabory pomohla dosáhnout nejlepšího výsledku, nabízí:

  • Specializovaná školení
  • Specifické programy kontroly kvality
  • Aplikační testy
  • Zkušební protokoly a certifikáty

Vývoj, testování a kontroly spojovacího materiálu se provádí v interní laboratoři společnosti Fabory s certifikátem A2LA. Naše produkty pocházejí od dodavatelů, kteří mají povinnost podstoupit důkladné audity před tím, než začneme nakupovat jejich výrobky.

Ušetřete náklady díky pomoci od opravdových profesionálů v oblasti spojovacího materiálu

Chcete-li snížit celkové náklady pořízení spojovacího materiálu, Fabory nabízí několik způsobů a logistická řešení, od standardních řešení po plně integrovaná řešení na míru. Společně rozhodneme, které řešení nebo kombinace řešení je nejvíce efektivní ve vašem provozu.

Fabory přináší 3D pohled na spojovací materiál

Fabory si klade za cíl stát se předním poskytovatelem infor­mací a zdrojů svým zákazníkům. To je důvod, proč jsme založili náš online katalog 3D kreseb založený na technologii PARTcommunity společnosti Cadenas. Portál představuje jeden z největších svě­tových webových řešení pro inženýry, konstruktéry, techniky, nákupčí a špičkové tvůrce v oblasti strojírenství, automobilového průmyslu, lodního stavitelství, elektroniky, elektrotechniky a sta­vebnictví. Katalog nabízí možnost výběru a prohlížení produktů spojovacího materiálu ve 2D a 3D formátu a umožňuje daný pro­dukt uložit v jednom z téměř 100 různých CAD, BIM, PDMS grafic­kých formátů. Náš sortiment ve 3D průběžně rozšiřujeme. Nyní je katalog přístupný na adrese „fabory.partcomunity.com“ a do budoucna přineseme přímé propojení s internetovým katalogem Fabory. 3D formát produktu si tak bude moci zákazník prohlédnout před přidáním do nákupního košíku.

Přesvědčte se sami, navštivte náš nový webshop na: www.fabory.com

Fabory CZ Holding s.r.o.
K Letišti 1825/1a, 664 51 Šlapanice
tel.: +420 553 030 711, prodej@fabory.com