Prostorná kabina zaměřená na osoby je uvnitř tichá, dokonale zpracovaná a přináší prvotřídní komfort vám i všem cestujícím. Dokonale se hodí na dlouhé zábavné výlety s rodinou a přáteli. Přináší pokročilou bezpečnostní technologii, díky níž se všichni mohou uvolnit a užívat si jízdu. Podělte se o dokonalý požitek z jízdy.

Výkon

Toto SUV navržené a postavené na základě velmi pokročilé technologie dosahuje úžasné hodnoty spotřeby paliva a nízkých emisí CO2. Dosáhli jsme vyšší úrovně komfortu a lepší ovladatelnosti díky lepšímu podvozku a G-Vectoring Control.

Náš inovativní systém zpřesňuje, kultivuje a zjemňuje řízení a ovladatelnost vozu. Systém pohonu všech kol pak přináší nejvyšší míru kontroly a díky 27 čidlům sledujícím 200krát za sekundu stav vozovky zasáhne vždy, když budete potřebovat dokonalou trakci. Motory Mazda se vyznačují vysokými výkony, vynikající spotřebou a nízkými emisemi. Náš naftový motor je stejně živý jako benzínová jednotka a dosahuje spotřeby 4,9 l / 100 km. Benzínový motor s přímým vstřikováním má jeden z nejvyšších kompresních poměrů na světě a umí jezdit již za 5,6 l / 100 km.

Infozábava

Vytváření úzkého a vzácného propojení mezi řidičem a vozem pokračuje díky intuitivnímu systému infozábavy a konektivity od Mazdy. Prostřednictvím 7” barevného dotykového displeje nebo kruhového HMI ovladače budete mít velmi snadný přístup k hudbě, sociálním médiím, mapám, kontaktům a aplikacím. Rozhraní kruhového HMI ovladače umožňuje intuitivní ovládání systému jednoduchým otáčením, aniž byste museli přestat sledovat vozovku.

Vyšší bezpečnost

Přístup Mazdy k bezpečnosti přináší špičkovou ochranu pro vás a vaše cestující. Naše pokročilé bezpečnostní technologie vás odměňují vyšším řidičským potěšením Jinba Ittai. Zatímco si budete užívat jízdu, kamery a čidla vám dodají sebedůvěru, protože včas odhalí rizika a tím minimalizují pravděpodobnost nehody. Nová Mazda CX-5 přináší nejnovější adaptivní tempomat Mazda a projekční Head Up displej s funkcí rozpoznávání dopravního značení, který promítá rychlostní omezení a další dopravní značky přímo na čelní sklo řidiče a tak zvyšuje jeho informovanost a bezpečí.