Společnost WindowStar s.r.o. je dlouholetý a prověřený výrobce výplní stavebních otvorů. Dřevěná okna a vchodové dveře vyrábí česká společnost v závodě v Plané nad Lužnicí již od roku 1989 (dříve pod značkou ELK), plastová okna pak od roku 1997. Díky více než 25ti leté tradici mají okna z dílny WindowStar ve svých rodinných i bytových domech a kancelářích tisíce českých i zahraničních zákazníků. Zkušenosti s tolika realizacemi činí z firmy WindowStar jednoho z nejzkušenějších hráčů na poli dřevěných i plastových oken u nás. Všechny výrobky mají CE-certifikáty a osvědčení o zkoušce.

Dřevěná okna – tradice a neomezené možnosti

Zdroj: ASSET MEDIA

Díky moderním technologiím zpracování není již přírodní materiál u oken handicapem.

Dřevěná okna jsou klasikou prověřenou mnoha generacemi. Krása přírodního materiálu je neoddiskutovatelná a hodí se k rekonstruovaným budovám i na moderní stavby a pasivní domy. Na výrobu dřevěných oken je použit certifikovaný lepený dřevěný hranol. S použitím moderního technického vybavení je možné vyrobit různé tvary dřevěných eurooken a realizovat tak mnohé architektonické projekty. K výrobě oken je možné použít dřevo smrkové, modřínové, dubové či meranti. Životnost výrobků se prodlužuje odolnou povrchovou úpravou od firmy Adler.

Zdroj: ASSET MEDIA

Sklo je vzduchotěsně usazeno k okennímu křídlu i pružně k liště skla (vlevo). Staticky stabilní masivní profil s mezivrstvou Intermedio je chráněn nátěrovým systémem Adler (uprostřed). 3 úrovně těsnění a odvětrávané rohy na termicky oddělené okapnici (vpravo).

Dřevěná okna s hliníkovým opláštěním – krása dřeva a extrémní životnost

Zdroj: ASSET MEDIA

Kombinace přírodního masivního dřeva a ultralehkého hliníku ideálně spojuje všechny jejich přednosti. Konstrukční provedení zajišťuje dokonalou vzduchotěsnost a tepelnou izolaci. Z vnitřní strany je použito vysoce kvalitní dřevo, dotvářející harmonické prostředí domova, vně odolné hliníkové opláštění chránící před vlivy vnějšího prostředí. Tím odpadá nutnost oprav a obnov externích nátěrů. Tato varianta oken se tak stává takřka bezúdržbovou, přičemž prodlužuje životnost oken o mnoho let. Dřevohliník je moderním trendem vhodným i pro nízkoenergetické a pasivní domy. Výběr dřeva a barevné provedení opláštění závisí na individuálním výběru zákazníka. Jednoduché a čisté tvary dodají na jedinečnosti každé budově.

Plastová okna – minimální údržba a vynikající vlastnosti

Zdroj: ASSET MEDIA

V současné době je i v oblasti průmyslové výroby nutné řešit otázku environmentální zátěže. WindowStar s.r.o. vyrábí plastová okna z bezolovnatých plastových profilů greenline německé firmy Kömmerling. Profil s výbornými tepelně- izolačními vlastnostmi, dosahuje již ve standardním provedení vynikajících hodnot, které splňují i vysoké požadavky pasivních domů. Tři roviny těsnění jsou dodrženy ve všech profilech a poskytují lepší ochranu proti dešti a tlaku větru. Díky optimální stavební hloubce jsou vhodné do většiny novostaveb, ale i do rekonstruovaných budov. Všechna okna jsou osazena kováním renomované značky Maco, které se vyznačuje vysokou funkčností a stálostí materiálu. Samozřejmostí je možnost rozšířeného zabezpečení proti vloupání až do bezpečnostní třídy RC2. Vsazená trojskla jsou opatřena teplou hranou „Swisspacer U" v elegantní černé barvě. V nabídce naleznete mnoho dekorů renolitových fólií dle vzorníku barev. Plastová okna v sobě snoubí minimální nároky na údržbu v kombinaci s vynikajícími vlastnosti.

Zdroj: ASSET MEDIA

Ušlechtilým plynem plněné izolační trojsklo s ochranou proti kondenzátu díky termohraně Swisspacer U (vlevo). Profil odolný proti dešti a větru s vynikající protihlukovou ochranou a centrálním termo-středové těsněním (uprostřed). Vyztužení rámu sklolaminátovým vláknem s dvojitým těsněním a bezpečným odvodem vody (vpravo).

Vchodové dveře

V nabídce společnosti WindowStar naleznete také vchodové dveře plastové, dřevěné i dřevohliníkové v mnoha typech a barevných provedení. Vybrat si můžete z více druhů kování či stupňů bezpečnosti.

www.windowstar.cz

Zdroj: ASSET MEDIA