Základem detoxikace a očisty organismu je několikadenní změna stravy ve prospěch zeleniny a ovoce, navýšený pitný režim a relaxace. Konkrétní potraviny ale můžete volit i chytře a cíleně. Výsledky správně provedené detoxikace pak poznáte řádově během dnů, kdy ustoupí bolesti svalů, zmírní se obtíže s krevním tlakem, cukrovkou, artrózou nebo pletí a celkově nabydete novou energii. Dlouhodobě pak jistě zaznamenáte lepší imunitu i méně obtíží s rozličnými nemocemi.

Očista jater
Detoxikační kůra zaměřená na játra by měla ideálně obsahovat zeleninu s vyšším obsahem betakarotenu, tedy například červenou řepu nebo červenou ředkev. Vhodná je dále mrkev, listová zelenina, česnek nebo brokolice. Zelenina je nutná zejména pro svůj vysoký obsah vitamínů, které jsou nedílnou součástí přirozené detoxikace. Výborným doplňkem je téměř zázračný ostropestřec, kurkuma nebo artyčok, které dovedou s játry opravdové divy.
K detoxikaci jater od léků pak skvěle pomohou detoxikační náplasti, například Dr. Plaster, které jsou jedním z možných detoxikačních doplňků. Detoxikační náplasti Dr.Plaster jsou přírodní a certifikované, což jsou dva stěžejní atributy vhodných doplňků. Kromě náplastí můžete volit dále například detoxikační čaje nebo i jiné pomůcky.

Očista střev
Střeva ocení především zeleninu, přičemž soustředit byste se měli hlavně na tu zelenou – špenát, brokolici, zelí. Výborná je ale také řepa nebo celer, které znovu rozběhnout chod střev.
Očista žaludku
K detoxikaci žaludku skvěle poslouží jahody nebo luštěniny, které jsou bohaté na vlákninu a tudíž skvěle čistí stěny žaludku. Kromě ovoce a zeleniny pak není od věci ani zařazení zakysaných mléčných výrobků.
Očista krve
Potíže spojené s krví dovede zázračně mírnit petržel, která čistí krev a zlepšuje okysličení buněk. Podobně je na tom pak i špenát nebo zdánlivě obyčejné jablko, které jsou zázračnými pomocníky při řešení problémů s krevním tlakem.
Očista ledvin
Ledviny a močový měchýř ocení nejvíce změnu pitného režimu. Zapomeňte tedy na pár dní na slazené nápoje a alkohol a sáhněte raději po vodě, bylinkovém čaji nebo v omezenější míře po ředěných džusech.

Více na www.drplaster.cz